Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) Nie pala sie kontrolki po przekręceniu kluczyka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mcmajcher79

Czytelnik



Dołączył: 15 Mar 2026
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lodz
Posiadane auto: Fabia 2 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Mar 2026, 14:29
Temat postu:

Nie pala sie kontrolki po przekręceniu kluczyka


Witam.
Chciałbym prosić o pomoc odnośnie mojego samochodu. Jest to skoda Fabia 2 z 2009. 1.2 silnik benzyna. Problem polega na tym ze po przekręceniu kluczyka żadna kontrolka sie nie zapala i w związku z tym auta nie można odpalić. Auto oddałem do mechanika. Mechanik posprawdzał wszystkie kable wiązki elektryczne skrzynkę bezpieczników i wszytko jest ok. Stwierdził ze komputer sterownik jest uszkodzony. Zamówiłem drugi identyczny. Podmianka nic nie dała. Dalej auto nie zapala, kontrolki sie nie zapalają. Więc mechanik stwierdził ze liczniki musiały sie uszkodzić. Więc zamowilem drugie liczniki. Ale po wsadzeniu drugich to samo żadnej reakcji na przekrecenie kluczyka, kontrolki sie nie zapalaja. Auto kręci rozrusznikiem ale nie odpala. Więc w tej chwili brak nam pomysłów co do naprawy. Dlatego zakładam ten temat bo potrzebuje pomocy. Mam nadzieje ze ja tu uzyskam i uda mi się naprawić auto z Państwa pomocą. Pozdrawiam I czekam na mądre rady.
Powrót do góry
Mcmajcher79

Czytelnik



Dołączył: 15 Mar 2026
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lodz
Posiadane auto: Fabia 2 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Mar 2026, 05:22
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Nie pala sie kontrolki po przekręceniu kluczyka


Witam.
I nikt nic nie pisze. Nikt nic nie doradzi. Nikt nie pomoże............☹️
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne


Skodakamiq

99 900

2025r.

16 000 km

wielkopolskie

SkodaOctavia

59 500

2015r.

184 000 km

śląskie

SkodaOctavia

58 000

2015r.

207 000 km

śląskie

SkodaFabia

19 900

2016r.

252 000 km

mazowieckie

SkodaSuperb

64 959

2020r.

118 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System