Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Superb ) Klapa elektryczna Superb II Kombi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Superb ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wlasciciel1221

Czytelnik



Dołączył: 16 Mar 2026
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Skoda Superb 2.0 TDI DSG 4x4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Mar 2026, 00:41
Temat postu:

Klapa elektryczna Superb II Kombi


Cześć wszystkim,
Szukam pomocy z moim problemem, standardowym ponoć dla Superbów II i III generacji.
Auto z 2010 roku, fabrycznie wyposażone w elektryczną klapę, która w zasadzie nie działała odkąd ją (Skodę) kupiłem, czyli jakieś cztery lata. Postanowiłem zabrać się za naprawę, wymieniłem siłowniki i liczyłem, że to pomoże. Niestety nie przyniosło to żadnych rezultatów. Po naciśnięciu zewnętrznego guzika na klapie, piszczyk wydaje trzykrotny sygnał dźwiękowy, zwalnia się rygiel klapy, ale nic więcej się nie dzieje - siłowniki nie ruszają klapy do góry. Tak samo sytuacja wygląda w momencie, w którym próbuję otworzyć klapę z przycisku przy skrzyni biegów i z przycisku na pilocie.
Sprawdzałem bezpieczniki - są całe, dla pewności wymieniłem te odpowiadające za klapę na nowe i również nic. Po podłączenia auta do kompa, pojawiają się tylko dwa kody błędów związane z elektryką klapy:
B11D901 - Silnik 1 pokrywy bagażnika, usterka elektryczna - Stałe,
B11DA01 - Silnik 2 pokrywy bagażnika, usterka elektryczna - Stałe
Czy ktoś z Was miał podobny problem i daj boże znalazł rozwiązanie?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Superb ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Superb »

Opinie o samochodach Skoda Superb - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Superb ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

61 500

2016r.

194 000 km

śląskie

SkodaOctavia

66 900

2018r.

177 432 km

mazowieckie

SkodaKodiaq

89 900

2021r.

237 218 km

kujawsko-pomorskie

SkodaYeti

30 799

2013r.

180 000 km

śląskie

SkodaOctavia

49 900

2015r.

225 721 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System