Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Felicia ) Wymiana pompy wody



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Felicia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zibijp2

Debiutant



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): DOLNY ŚLĄSK
Posiadane auto: Skoda Felicja 1.3 lpg 2000
Piwa: 1/8
Wysłany: Sro 21 Paź 2015, 21:27
Temat postu:

Wymiana pompy wody


Witam kolegów niedługo zamierzam wymienić pompę wody w felicji z silnikiem 1.3 mam pytanie odnośnie wymontowania starej pompy z tego co wiem z tym jest największy problem może ktoś wymontowywał taką pompę i może napiszę kilka wskazówek z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
grzesinfo

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Felicja 1.3
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lut 2026, 18:22
Temat postu:

Re: Wymiana pompy wody


zibijp2 napisał:
Witam kolegów niedługo zamierzam wymienić pompę wody w felicji z silnikiem 1.3 mam pytanie odnośnie wymontowania starej pompy z tego co wiem z tym jest największy problem może ktoś wymontowywał taką pompę i może napiszę kilka wskazówek z góry dziękuję i pozdrawiam


Czy ktoś z Was próbował wyjąć tą pompę? Może jakieś pomysły, bo ja na tą chwilę walczę i mam zamiar poduszkę dolną skrzyni biegów odkręcić oraz wydech przed katalizatorem. Proszę o jakieś sugestie. pozdr.
Powrót do góry
grzesinfo

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Felicja 1.3
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lut 2026, 18:22
Temat postu:

Re: Wymiana pompy wody


zibijp2 napisał:
Witam kolegów niedługo zamierzam wymienić pompę wody w felicji z silnikiem 1.3 mam pytanie odnośnie wymontowania starej pompy z tego co wiem z tym jest największy problem może ktoś wymontowywał taką pompę i może napiszę kilka wskazówek z góry dziękuję i pozdrawiam


Czy ktoś z Was próbował wyjąć tą pompę? Może jakieś pomysły, bo ja na tą chwilę walczę i mam zamiar poduszkę dolną skrzyni biegów odkręcić oraz wydech przed katalizatorem. Proszę o jakieś sugestie. pozdr.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Felicia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Felicia »

Opinie o samochodach Skoda Felicia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Felicia ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

61 500

2016r.

194 000 km

śląskie

SkodaYeti

24 500

2013r.

199 500 km

wielkopolskie

SkodaKodiaq

89 900

2021r.

237 218 km

kujawsko-pomorskie

SkodaYeti

30 799

2013r.

180 000 km

śląskie

SkodaFabia

39 999

2020r.

20 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System