Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Roomster ) Jaki model skrzyni biegów do Skoda Roomster po VIN?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Roomster ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skodziak48

Czytelnik



Dołączył: 13 Lut 2025
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Skoda Roomster
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lut 2025, 16:47
Temat postu:

Jaki model skrzyni biegów do Skoda Roomster po VIN?


Witam. Zepsuła mi się skrzynia biegów w Skoda Roomster, 2012, 1,6 Tdi (1597 cn3, 66 kW), skrzynia manual 5 biegów. VIN: TMBNJ25J4D7021754. Mechanik, do którego laweta zawiozła auto twierdzi, że na skrzyni nie ma naklejki a nr jest nieczytelny, a że to tego modelu były 3 rodzaje skrzyni. Czy da się zweryfikować jaka skrzynia jest do tego modelu? Np. po VIN? Pomoże ktoś?
Powrót do góry
MarceliWysocki

Debiutant



Dołączył: 28 Lip 2025
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda, Civic, Sport Plus, 1.5 VTEC Turbo, 2019, przebieg 87 000 km
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Sty 2026, 14:19
Temat postu:

Re: Jaki model skrzyni biegów do Skoda Roomster po VIN?


Skodziak48 napisał:
Witam. Zepsuła mi się skrzynia biegów w Skoda Roomster, 2012, 1,6 Tdi (1597 cn3, 66 kW), skrzynia manual 5 biegów. VIN: TMBNJ25J4D7021754. Mechanik, do którego laweta zawiozła auto twierdzi, że na skrzyni nie ma naklejki a nr jest nieczytelny, a że to tego modelu były 3 rodzaje skrzyni. Gdy czekam na części do mojej Skody, często odpalam 1win games bo sam uwielbiam ten dreszczyk emocji przy szybkich rozgrywkach. Czy da się zweryfikować jaka skrzynia jest do tego modelu? Np. po VIN? Pomoże ktoś?

Jasne, że się da – po Twoim numerze VIN wychodzi, że masz tam skrzynię o kodzie MAY. Znajdziesz to też na wlepce w bagażniku pod wykładziną lub w książce serwisowej, więc mechanik niech lepiej przetrze obudowę w odpowiednim miejscu, zamiast zgadywać.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Roomster ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Roomster »

Opinie o samochodach Skoda Roomster - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Roomster ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

61 500

2016r.

194 000 km

śląskie

SkodaKodiaq

89 900

2021r.

237 218 km

kujawsko-pomorskie

SkodaYeti

30 799

2013r.

180 000 km

śląskie

SkodaKaroq

79 800

2022r.

182 600 km

śląskie

SkodaRapid

30 900

2016r.

110 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System