Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda ) Pytanko banalne ale muszę



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drakon90

Czytelnik



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rawicz
Posiadane auto: Skoda 100 L
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Sty 2020, 22:00
Temat postu:

Pytanko banalne ale muszę


Surprised czy podpowie ktoś jak walczyć wsteczny w skodzie 100L z 1971r xd
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Czw 23 Sty 2020, 18:45
Temat postu:

Re: ( Skoda ) Pytanko banalne ale muszę


Temat niezgodny z regulaminem.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda ) Kwarantanna


SkodaOctavia

39 800

2018r.

189 000 km

śląskie

SkodaSuperb

54 390

2021r.

133 000 km

mazowieckie

SkodaSuperb

69 024

2022r.

106 000 km

mazowieckie

SkodaCitigo

16 500

2015r.

180 000 km

pomorskie

SkodaSuperb

21 990

2011r.

230 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System