Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Octavia ) Woda pod dywanikiem.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hasu

Czytelnik



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Skoda Octavia I 1,9 tdi 97r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 28 Wrz 2010, 18:10
Temat postu:

Woda pod dywanikiem.


Witam wszystkich. Mam ten sam problem z ta wodą w kabinie po prawej stronie od pasarzera. Jak mocniej popada to zaraz mam dużo wody. Szyby mi paroja starsznie i wody nie moge wyciagnąc do konca teraz. Nie chce zeby mi zgniła podloga. Co ma teraz zrobić zeby wysuszyc to???? pzdr
Powrót do góry
gadu-gadu
eaglemarcin

Auto Maniak



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 947
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź

Piwa: 33/0
Wysłany: Sro 29 Wrz 2010, 15:52
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) Woda pod dywanikiem.


Witam

Najpierw zlokalizuj któredy woda przedostaje się do środka kabiny. Jesli masz mokrą wykładzinę to zostaw na niej np. ręcznik który wciagnie wode.
Powrót do góry
gadu-gadu
Hasu

Czytelnik



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Skoda Octavia I 1,9 tdi 97r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Wrz 2010, 17:21
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) Woda pod dywanikiem.


Zlokalizowałem to. Leci mi tak za schowkiem, wyglada na to ze tak jakby z filtra tego w potrzybiu
Powrót do góry
gadu-gadu
KiePeK

Debiutant



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): RDE
Posiadane auto: Skoda Octavia SLX '99, 1.9TDI 110KM
Piwa: 0/2
Wysłany: Czw 30 Wrz 2010, 00:32
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) Woda pod dywanikiem.


Witam. Woda w kabinie po prawej stronie.....znajomo mi to wygląda. Miałem to samo podczas majowych deszczy. Zaskoczenie też było nie małe kiedy zobaczyłem że prawa strona dosłownie pływa w wodzie, a lewa suchutka. Więc tak Kolego to prawdopodobnie nie filtr, lecz zatkany odpływ. A koło odpływu jest druga dziura i ona idzie bezpośrednio do kabiny. W moim przypadku do zalania doszło z tego powodu iż mechanik, który mi się zajmował autem (sprowadzone) wyciągnął kabel do tuby który poprzedni właściciel właśnie tamtędy przeciągnął do bagażnika. Mechanik kabel wyjął ale już dziury nie zaślepił. Podejrzewam że możesz mieć ten sam powód. Trzeba ściągnąć podszybie i oblukać co tam się dzieje. A co do suszenia to moja rada jest może dziwna ale skuteczna. Jeśli masz małe dzieci to połowa sukcesu już jest. Zwykłe pampersy stary chłonne na tyle że i z tym sobie poradzą. Ale jeśli filc jest już bardzo nasiąknięty to musisz jednak je wyciągnąć bo zostanie Ci bardzo nie przyjemny zapach i szyby mogą dalej parować. Ja odciąłem połowę filcu żeby nie rozbierać całego środka. Fotel też będziesz musiał wyciągnąć więc pamiętaj żeby odpiąć akumulator żeby Ci nie wskoczył błąd poduszki. Powodzenia. I napisz jak ci poszło. Czy moja rada była skuteczna.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Octavia »

Opinie o samochodach Skoda Octavia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne


SkodaScala

53 900

2020r.

114 000 km

mazowieckie

SkodaSuperb

105 900

2020r.

98 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

91 300

2020r.

73 235 km

podkarpackie

SkodaRoomster

15 800

2009r.

165 400 km

lubelskie

SkodaSuperb

47 777

2015r.

247 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System