Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) Moja Fabinka:)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylaa

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Skoda Fabia Classic 1,4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Sie 2010, 23:32
Temat postu:

Moja Fabinka:)


Jestem szczęśliwą posiadaczką Skody Fabii 1,4 68KM z 2003r w kolorze czarnym. Kupiłam ja 4 miesiące temu, ale przejechałam nią już duzo kilometrów (fabia zaliczyla podróż z Polski do Holandii). Fabrycznie była napedzana benzyna jednak pol roku temu zostala założona instalacja gazowa IV generacji. Generalnie auto jest świetne i jestem z niego bardzo zadowolona:) nigdy mnie nie zawiodlo, nie bylo żadnych problemow z odpalaniem. Jedynie przy ponad 30 stopniowym upale-auto wtedy zostawialam na nasłonecznionym parkingu wiec moglo dojsc i do 40, miałam problem dotyczący braku plynu chlodzącego ktory niejako "parował" ze zbiornika, dolewalam go chyba z 3 razy az w koncu stwierdzilam ze cos jest nie tak, znajomy powiedział mi, że gdy zakladana jest instalacja gazowa w aucie, moze dojsc do przecięża gumowego węża, wiec pojechalam do mechanika, żeby to sprawdził. Okazało sie że metalowy pierscien opinajacy wąż był do wymiany. Naprawa kosztowala 10 euro:)
Mam jeszcze 2 male problemy natury kosmetycznej:
- Jak juz wspomnialam w innym dziale, jeden z reflektorow jakby zszarzał, pożółkł co kontrastuje z drugim który jest idealnie czysty-nie mam pojecia czy i ewentualnie ktory byl wymieniany bo to nie stalo sie za mojej kadencji:) jednak chcialabym ta wade w jakis sposob zniwelowac moze ktos ma jakis pomysl?
- Schowki w drzwiach -plastikowe elementy za ktore tez lapiemy zamykajac drzwi, wypadają mi z auta, pierwszy raz z czyms takim sie spotkalam w jakimkolwiek samochodzie-przeciez to nie jest zabawka i w aucie nie powinny dziac sie takie rzeczy jakby to była zabawkowa koparka z Wadera. Może i przydałoby sie w niej troszke wiecej koników, ale cóż- przecież wiedziałam co kupuję, jezdze sobie spokojnie zwykle trasa 110km/h nie jestem specjalnym arystokrata szos i na wyscigi moja fabinka nie pojade:) ale i tak ciesze sie z niej bardzo bardzo

Niemniej jednak, godzę się na delikatne mankamenty mojej przecudnej Fabii, poniewaz ponad wszystko cenie sobie ekonomię jazdy, wygode oraz bezpieczenstwo. Nie przeszkadza mi jej twarde zawieszenie, ktore jest przynajmniej bardziej wytrzymale. Z poczatku nie moglam sie przyzwyczaic do wysokiej pozycji w aucie, czulam sie w nim jak w tirze, ale juz jest OK:)

W najblizszym czasie planuję przyciemnic tylne szyby folią bardzo lekko przyciemniającą-tak aby tylko auto od srodka sie zbyt nie nagrzewało.
_________________
Pozdrawiam
Sylwia
Powrót do góry
gadu-gadu
mankei

Debiutant



Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Malczyce
Posiadane auto: Skoda Fabia Comfort 1.4 16V 2001r.
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 01 Wrz 2010, 16:03
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Moja Fabinka:)


co do reflektora tu masz odp!
http://skoda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=430023#430023
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto

8) bdb »

SkodaOctavia

61 900

2018r.

143 568 km

mazowieckie

SkodaSuperb

91 900

2019r.

175 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

36 900

2018r.

132 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

18 990

2010r.

149 000 km

małopolskie

SkodaSuperb

70 990

2019r.

199 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System