Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda 1000MB ) Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda 1000MB ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M_A_R_S1

Debiutant



Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 46
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Lis 2007, 00:51
Temat postu:

Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy


Witam wszystkich forumowiczów.
Prezentuję mój nabytek.

Przód wozu, po myciu cisnieniówką stracił znaczek.

Strona prawa - pasażera

Strona lewa kierowcy

Na klapie widać już nie wielkie ogniska korozji

Nieco odmienna stylizacja wnętrza.Co o tym myślicie?

Škoda ma zainstalowaną instalację gazową z kontrolerem AL-604. Ma zamontowany osprzęt do instalacji alarmowej, sprawny centralny zamek, jednak samą centralkę jakimś cudem wymontowali w komisie z którego kupił Fele poprzedni właściciel. A że był kompletnym laikiem stało jak się stało. Co ciekawe auto jest zadbane nie tylko z zewnątrz ale i mechanicznie przebieg przy kupnie 113950. A w chwili obecnej 116450. Poprzedni właściciel miał nie sympatyczna akcję ze zlodziejami którzy zwineli mu dokumenty do samochodu łącznie z książką serwisową, dlatego miał problemy ze zbyciem wozu. Cena z uwagi na to była obniżona, z założenia "wszystko jest do zrobienia" . Przy kupnie przeszedł przegląd w wyniku którego stwierdzono bardzodobry stan mechaniczny auta. jednak brak kompletu dokumentów kosztował sprzedawcę.

Do tej pory w Feli zostały wymienione opony na zimowe z uwagi na bezpieczeństwo jazdy z naszą Córcia.
Gdy przyszły mrozy okazało się jeszcze że termostat nie jest szczelny, wiec zostanie wymieniony, na zamiennik krajowy-zobaczymy ile wytrzyma. Poprzednio też był zamiennik.
Wymieniłem przy okazji demontarzu termostatu płyn chłodniczy łącznie z cieczą w bloku silnika. Jak bedę wymieniał termostat to tylko ubytek uzupełnie.
Wyczyściłem przepustnicę od tak profilaktycznie-trochę nagaru było.
Sprawdziłem spalanie gazu 8,5 L/100km na trasie (z tym walnietym termostatem) w mieście palił ok9,2.Przy usterce nie sprawdzałem.
Za jakieś 4000 bedzie miał wymianę łańcuszka pomimo że nie daje oznak zużycia, ale trzeba.
Jak bedzie na wymianie rozrządu zregeneruje Felci zewnętrzny mechanizm zmiany biegów bo dzwignia luzno lata na boki. No i wymienimy olej w skrzyni.
Poza tym planuję jescze klocki wymienić, ale to nie jest pilne.

Tak apropos to nie są naklejki drewnopodobne tylko te elementy są orginalnie tak wykonane, to jest na stałe, łącznie z konsolą środkową, popielniczką (a u mnie śmietniczką bo nie palę). Nie znam całej historii wozu ale mam podejrzenie ,że pochodzi z Niemiec. Posiada oczywiście rozpore przedniego zawieszenia, wykonaną z rury stalowej pokrytej jakąś warstwą ochronna-galwanizowana.
_________________
Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła "Street Race Bad Boy"
Powrót do góry
gadu-gadu
laszlo

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań stolica Pyrlandii

Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 19 Lis 2007, 15:02
Temat postu:

Re: ( Skoda 1000MB ) Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy


No, no... ładna sztuka. Street Raceing - nie znam tej wersji - ale na zachód tłukli modele u nas nie dostępne (jak dla mnie mistrzostwem świata jest wersja pick-up w wersji lux - żółciutki lakier, skóra w środku, spoilery, składana tylna kanapa - nie do kupienia u nas).
Fajnie, że wersja kombi - na pewno praktyczniejsza od zwykłego hatchbacka.

Pozdrawiam
Powrót do góry
milec

Czytelnik



Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Lis 2007, 23:18
Temat postu:

Re: ( Skoda 1000MB ) Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy


No ladna ladna i musze przyznac ze na ten rocznik to zaj****ty stan:) A co do wykonczenia wnetrza to powqiem ze mi sie podoba:)Pozdro:)
Powrót do góry
wujk

Czytelnik



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Gru 2008, 23:24
Temat postu:

Re: ( Skoda 1000MB ) Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy


bardzo ladny okaz ci sie trafił Smile jednie troche martwią mnie tyłne ogniska korozji ale powinienes sobie poradzic Smile
Powrót do góry
f0rst

Czytelnik



Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Volkswagen Scirocco 1.8 GTX LPG 112KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Wrz 2016, 13:32
Temat postu:

Re: ( Skoda 1000MB ) Škoda Felicia 1,3 MPI Combi 96/97 Perła Street Race Bad Boy


Pamiętam, jak pół Polski jeździło tymi autami na na przełomie wieków. Very Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 28 Wrz 2016, 13:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda 1000MB ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Skoda 1000MB - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda 1000MB ) Oceń swoje auto


SkodaSuperb

87 700

2017r.

197 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

34 900

2019r.

131 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

12 390

2009r.

180 645 km

pomorskie

SkodaOctavia

65 900

2018r.

85 000 km

śląskie

SkodaFabia

20 990

2013r.

178 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System