Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa1978

Czytelnik



Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fabia BBY
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Kwi 2010, 18:11
Temat postu:

GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


Witam Forumowiczów, Jestem nowym uzytkownikiem zarówno Fabii jak i na tym forum ale dzieki cennym rada jakie tutaj znalazłem, chciałbym podzielic się z wami moimi uwagami dotyczacymi nieuczciwego pseudo serwisu Skody w Łodzi (PPHU GAL ZEKO ul. Polna Cool. Kilka miesięcy temu zakupiłem moja Fabie i nazwłbym to uczyłem sie jej i dokładniej jej usterek. Nie posiadałem jeszcze VAGa więc z pierwsza awarią postanowiłem udac się do serwisu. ASO - za drogie, ale znalazłem w/w serwis w Łodzi i myslałem że będzie OK. Oddałem auto do naprawy (serwis na pierwszy rzut oka ok). Nawaliła mi cewka, nie miałem VAGA a autem telepało jak diabli. W tym warsztacie pan kazał zostawic Fabke do nastepnego dnia gdyz zdiagnozowali duzo błędów. Rano zadzwoniłem i zostałem poinformowany że samochód musi jeszcze jeden dzień byc naprawiany. Wyczuli że jestem zielony w temacie Fabii i pociągnęli mnie po kieszeni (wymiana 2 cewek, czyszczenie przepustnicy, wymiana czyjnika cisnienia i doszczelnienie układu dolotowego). Zaufałem im, zapłaciłem nie mało i myslałem ze będzie ok. Przyszła zima i zaczął pojawiac mi sie sączący olej spod korka oleju i z bagnetu. Diagnozy zacząłem szukać oczywista na forum i tam znalazłem rozwiązanie (zamarznięta i zatkana budyniem odma)- ok myślę warsztatu nie mam- na wiosne wymienię. Olej sączył sie tak cały czas az do wczoraj kiedy to wracałemz działki i mocniej wdepnąłem pod górę. Spod machy poszła chmura siwego dymy (spodziewałem się tagiego wycieku bo wiedziałem że zawalona odmę). Silnik ostygł a ja zacząłem przeglądac odme w aucie. Odpiołem najpierw wąż spod przepustnicy i co czyściuchny. Potem odpiołem od strony tego skraplacza-oddzielacza oleju i patrze a on jest ZATKANY KORKIEM OD WINA W KTÓRY WKRĘCONY JEST WKRET taki go płyt karton gips. Wczesniej zanim odwiedziłem ten felerny warsztat kiedy odkręcałem korek było lekkie podcisnienie a przed wyrzutem oleju strasznie wzrastało mi cisnienie (aż bagnetem olej wywalało i jak odkręcałem korek to syczało jak piwo z puszki). Przeciez przez tych cymbałów mogłem zatrzec silnik. Pewnie mysleli ze jestem total lewy i i tak do nich wrócę. Pózniej gadałem z kumplem w pracy i jak tylko sie dowiedział o których chałturnikach mówię to parsknał śmiechem bo jego żona i paru jego znajomych tez został naciągniętych przez nich. Radze nie oddawajcie im swojego auta. Pozdro
Powrót do góry
Grzeho

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Śkoda, Octavia LX, 1.6 B+G, 98; Oct II 1,9 TDI 2008
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 19 Kwi 2010, 21:38
Temat postu:

Re: ( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


Kolejni "uczciwi". Jak masz ochote to opisz swoje uwagi na http://bezwypadkowe.net/index.php Polecam, ciekawa stronka
Powrót do góry
Dynol

Auto Maniak



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 771
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocek
Posiadane auto: Opel
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 20 Kwi 2010, 08:06
Temat postu:

Re: ( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


Tak to jest..jak ktos sie nie zna to mu wszystko wcisną. A u nas nie brakuje takich zakładów które to wykorzystują
Powrót do góry
Qnisz

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 811
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: niegdyś Mercedes W140 S320 LPG; Mercedes W220 S500 306KM 2000; Chysler Grand Voyager LE 3,3 LPG 2000; Honda CBR 1100 XX 164KM
Piwa: 38/0
Wysłany: Pią 23 Kwi 2010, 16:21
Temat postu:

Re: ( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


Zastanawiam się tylko dla czego jeździłeś z zatkaną odmą - jeśli o tym wiedziałeś to od razu trzeba było usunąć usterkę a nie czekać do wiosny i do "wybuchu" silnika. Rolling Eyes
_________________
www.qnisz.pl
Silniki Falowniki
Motoreduktory
Przekładnie
Wibratory Przemysłowe
'ZPA'
Powrót do góry
skype status
GAL-ZEKO

Czytelnik



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Serwis Skoda
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Maj 2010, 00:02
Temat postu:

Re: ( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


Witam,
Pan o nicku "truskawa" nieslusznie i bezpodstawnie wystawia na wszystkich forach w internecie negatywna opinie na temat mojego serwisu. Zadal sobie niemaly trud, aby oczernic nasz warsztat - w tym samym dniu zarejestrowal sie na 4 innych forach o tematyce Skody lub Fabii i umiescil wszedzie identyczny post. Wedlug mojej opinii jest to nieuczciwe dzialanie konkurencji probujacej nas oczerniac, ale przemyslenia na ten temat pozostawiam forumowiczom. Cala sytuacja zostala opisana i wyjasniona na jednym z forow.

Zapraszam do serwisu na Polna 8, gdzie poddadza Panstwo osobiscie pod swoja ocene jakosc wykonywanych przez nas uslug.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 02 Maj 2010, 00:02
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Dynol

Auto Maniak



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 771
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocek
Posiadane auto: Opel
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 04 Maj 2010, 09:18
Temat postu:

Re: ( Skoda ) GAl ZEKO Łódź uwaga naciągacze


żeby konkurencja stosowała takie metody to już przesada, ale na tym świecie już nic mnie nie zdziwi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda ) Polecane warsztaty

13) pomocy »

SkodaFabia

20 990

2013r.

178 000 km

wielkopolskie

SkodaFabia

65 900

2023r.

18 000 km

mazowieckie

SkodaSuperb

32 990

2013r.

336 000 km

wielkopolskie

SkodaFabia

12 900

2010r.

270 000 km

śląskie

SkodaOctavia

35 500

2015r.

276 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System