Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 12:17
Temat postu:

UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


proszę o usuniecie tego tematu

Ostatnio zmieniony przez fascynat dnia Pon 02 Sie 2010, 11:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
mayday

Debiutant



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: skoda octavia II 2.0 TDI
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 13:53
Temat postu:

Re: UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Witam...

Chyba nie jesteś jedyny.....tez miałem okazje z nimi współpracować.
W mojej opinii pracuje tam banda nieuków i naciągaczy..... wiecznie nic nie wiedzą....a przecież powinni być fachowcami od skody!!!!!!
Pech chciał że serwisuje u nich moje auto..... Smile
Powrót do góry
DM101CK

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Octavia
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 16:16
Temat postu:

Specjalista-HA HA ,a to dobre!!!


Witam.Ten tzw ''specjalista" to chyba się z powołaniem pomylił.Jak nie chcę wymieniać części które są na gwarancji to po co tam pracuje.Trochę żałosne jest to,że ten salon dopiero co powstał i tak "dbają" o użytkowników Skody.Mnie tam raczej nie zobaczą.( A temu specjaliście to bym podziękował, bo tylko " reklamę" robi)Pozdrawiam.
Powrót do góry
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 21:56
Temat postu:

specjalista d/s gwarancji - salon skody kielce


A żeby ów specjalista nie chodził zbyt pewny siebie sprawę z detalami przedstawiłem Panu Dyrektorowi salonu, mam nadzieję, że wyciągnie jakieś konsekwencje i sprowadzi gościa na ziemię, a swoją drogą z tego co wiem salony główne źródło utrzymania czerpią z serwisu, nie ze sprzedaży, więc ....powodzenia , z takim składem personalnym daleką nie zajadą ... a skoda, znaczy szkoda
Powrót do góry
Lutor

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ursynow
Posiadane auto: Octavia2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 12:14
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Żeby było jasne

wilgoć w reflektorach - wada fabryczna.
w takich przypadkach farba odpada od lustra i spada współczynnik odbijania światła (podstawy optyki).

w żadnych warunkach reflektory NIE mogą parować - bo to znaczy że są nieszczelne.

Ciekawe czy gościu też by tak tłumaczył jak ktoś by miał dziurę w silniku i dostawała by sie tam woda.
Zapewne dla tego wysoce wykwalifikowanego specjalisty byłoby to "naturalne" bo przecież wszystkie skody o tej porze roku tak mają.


A w przypadkach takich jak wyżej proponuje opisać przypadek, podać gościa z imienia i nazwiska i słać listy do centrali skody. Dyrektor oddziału jest za cienki (poza tym to może być jego koleżka bądź rodzina)

fascynat - Przede wszystkim musisz takie zachowanie napiętnować !!!!
1- podaj nazwę i dokładny adres salonu
2 - opublikuj zdjęcie tego salonu (np.wklej w poście)
3- podaj imię i nazwisko specjalisty d/s gwarancji
4- weź dyktafon i udaj się na rozmowę z dyrektorem salonu.
5- pokaż podejście do sprawy dyrektora tego salonu innym użytkownikom skody.

Nie dajcie się oszukiwać !!!!


pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 12:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Lut 2010, 11:11
Temat postu:

spacjalista d/s gwarancji - pseudo salon skody w kielcach


prosze o usnięcie

Ostatnio zmieniony przez fascynat dnia Sro 23 Lut 2011, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
klosowski_m

Czytelnik



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 2009, 1,9TDI Ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Kwi 2010, 21:46
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Ehhhhhh ,ten salon w Kielcach. Widzę że nie jestem jedyny. Ja kupiłem u nich octvke w zeszłym roku. Ale co się z nimi nameczyłem to moje. Nie potrafię tylko zrozumieć jednego. Skoro przychodzi klient płaci i się go olewa to o co konkretnie w tym wszystkim chodzi. Ja swoja maszynę zamówiłem w sierpniu przy czym mila blond pańcia uświadomiła mnie ze muszę poczekać 8 tygodni. Szybkie liczenie i od 5 sierpnie 8 tygodni wypada 30 września. No i nadszedł długo wyczekiwany dzień i co? I nic! Żadnego telefonu sorry nie ma auta ani pocałuj nas Pan w dupe. Więc dzwonię do blondyny. No sprawdzi i oddzwoni. Po trzech godzinach czekania dzwonię (no bo ile można sprawdzać). I co słyszę, no sprawdziłam jest opóźnienie w produkcji, może w następnej dostawie w środę. W środę dalej nic. Niechce mi się pisać ile razy tam dzwoniłem, ale w końcu po dwóch tygodniach niezłej awantury paniusia dzwoni łaskawie i proponuje mi samo9chód zastępczy dopóki nie przyjedzie mój. No ok, w końcu jeździć czymś trza. Pomijam fakt, że jak w między czasie dzwoniłem do niej z komórki to mnie lekceważyła i nie odbierała a jak za chwilę dosłownie dzwoniłem ze stacjonarki albo przez centralę to od razu się zgłaszała. W końcu sprawa się oparła o kierownika. Oczywiście co to on nie zrobi sam się tym zajmie zadzwoni na do fabryki, no żyć nie umierać. No i co i nic. Suma sumarum autko odebrałem.... 5 LISTOPADA, tak tak moi mili 5 tygodni po terminie. I co, kieronik jeszcze bezczelnie sciemnia mi przy odbiorze ze ze po jego telefonie udało mu się przyspieszyć wydanie samochodu z 44 tygodnia roku na 42 tydzień, a jakbym nie liczył 5 listopada wypada w 45 tygodniu. Ktoś wie o co kaman, bo ja się pogubiłem. Całe szczęście jest jeszcze jeden salon Skody w Kielcach i mam nadzieję że tam lepiej traktują swoich chlebodawców vel klientów, bo inaczej to chyba też będę jeżdził do Krakowa.
Powrót do góry
Poly

Czytelnik



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inowrocław
Posiadane auto: Octavia 1,9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 10:13
Temat postu:

Serwisy


Do serwisu się nie jeździ. Tam tylko popsują. Umnie wymienili olej i źle wkecili śrubę spustową w misce olejowej. Sam robię proste rzeczy. Serwisy to Koszmar. Byłek też u Konrzewskiego w Bydgoszcz, naszczęście zrobili wszystko kulturalnie i auto jeździ.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Octavia »

Opinie o samochodach Skoda Octavia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

59 260

2019r.

103 400 km

mazowieckie

SkodaFabia

18 990

2010r.

149 000 km

małopolskie

SkodaRoomster

17 600

2010r.

163 203 km

śląskie

SkodaScala

88 314

2020r.

46 774 km

pomorskie

SkodaSuperb

32 990

2013r.

336 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System