Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda 105 ) 105 porady II



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda 105 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BassQ

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-J
Posiadane auto: Ulysse II
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 09 Kwi 2006, 19:11
Temat postu:

105 porady II


Każdy skodziarz wie ze skodićki lubią gubić tyle koła, spowodowane jest to debilną budową półosi, mianowicie , cała półoś jest pełna a od miejśca w kturym zaczyna się bęben jest postą rurką i właśnie w miejscu w kturym zaczyna sie beben półoś sie ukręca, (ja zgubiłem koło ok miesiąca temu - dobrze ze jechałem góra 20km\h) jedyną rada jaką moge wam dać to to że gdy od kturegoś z tylnych kół pojawia sie skrzypienie, a nie jest to wina np:hamulców, to jest to właśnie oznaką tego ze półoś zaczyna się ukręcać, nie odpanie odrazu (moją kwiczała z 3 mieszki) ale warto ja wymienieć w domowym zaciszu niż szukać lawety do ściagnięcia skody z trasy (jak to było w moim przypadku Very Happy ) no i chyba nie musze mówić czym może sie skończyć odpadnięcie koła przy większych predkościach, ja powiem jakie były straty w moim przypadku: predkość ok 20km\h (prędkość patrolowa Very Happy ) ukreciła sie półoś, wysówający sie będen pogioł szczęke, koło wygieło nadkole , a nadkole przecięło opone, podczas transportu skody na motylku (nic innego nie miałem pod ręką) dzięki naszym kochanym dziurą wyrabały się przeguby kulkowe (no cuż blisko do domu nie było). To tyle Pozdr
_________________
== kozak forum ==
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda 105 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda 105 »

Opinie o samochodach Skoda 105 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda 105 ) Porady, problemy techniczne


SkodaFabia

16 900

2011r.

159 000 km

śląskie

SkodaOctavia

35 500

2015r.

276 000 km

kujawsko-pomorskie

SkodaScala

55 900

2020r.

99 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

12 390

2009r.

180 645 km

pomorskie

SkodaSuperb

74 900

2017r.

113 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System