Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda ) Skoda "Sunny" Poznań - żenada



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cosy

Czytelnik



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Lip 2007, 19:56
Temat postu:

Skoda "Sunny" Poznań - żenada


Witam.
Chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżniami na jakość usług "Najlepszego Salonu Skody w roku 2005" jak dumnie bije z dyplomu w Centrum Obsługi Klienta
Serwiswałem tam swój samochód przez 4 lata, nie dla tego,żebym tego chciał, tylko,że był to jedyny ASO w Poznaniu a bank zmuszał mnie do przeglądów w ASO. Pokrótce, co mi się tam z ciekawostek przydażyło

Po pierwszym przeglądzie ( 15 tys)
wymieniono mi olej i filtr ( 500zł) i a potem poinformowano,że w ramach gwarancji będę miał wymieniony silnik (!!!!) i mam podjechać za 3 dni.
Była jakaś seria wadliwych korpusów bloku silnika i dlatego.

Ok. Silnik mi wymieniono, ale WYKASOWANO PONOWNIE 500 zł za wymienę oleju ! ( który wlano 3 dni wcześniej)

Po 30 tys km z zewnątrz dochodziły jakieś szmery i szum wiatru.Serwis stwierdził,że to wina listwy przyszybowej i wymienił ( 300zł)

Szum nie ustał, a nawet się zwielokrotnił. Po ponownym badaniu stwierdzono,że to łożysko koła ( 30.000KM !!!!)

Za listwę przyszybową pieniędzy nie zwrócono, za łożysko 800 zł


Po 45 tys kilometrów znalazłem w pozycji faktury " wymiana żarówek kierunkowskazów z białych na pomarańczowe - 60 zł !!!"

przjechałem 45 tys by usłyszeć,że w fabryce sie pomylili i stwierdzono to dopiero na 3 przeglądzie

Po przeglądach z auta znikały pozostawione w nim drobne przedmiot jak równiez łatwodemontowalne części tapicerki (grzybki) ,silnika (zaślepki)

niedawno stwierdziło,że ukradziono mi również czujnik temperatury klimatyzacji (montowany w oświetleniu wnętrza), podmieniono kierunkowskazy na takie z pękniętymi uchywtami, podmieniono podnośnik otwierania szyby ( 440 zł)

Gdy zrobiłem awanturę i zagroziłem zgłoszeniem sprawy na policję, usłyszałem,że' Póki nie złapałem nikogo za rękę....."

Skandal i żenada. Piszę oficjalny list do Skoda Polska, może się ktoś zainteresuje tym "salonem"

PS

malowano mi klapę tylnią , która zaczęła rdzewieć po 2 latach (?)

Gdy oddano mi auto, na wnętrzu klapy niedomalowane były trzy ślady po paluchach ( czysty żółty podkład) !

Dostarczyłem raz swój olej (4 l mobil one) by mi go tylko wymnienili i skasowali za wymianę.

Po odbiorze auta,dałem znajomemu z chemikowi próbkę, z próśbą o stwierdzenie czy jest to mój olej syntetyczny....nawet kolor był inny

Nie wiem,czy te wszystkie zebrane fakty mogę gdzieś zgłosić i coś wskórać, ale przyrzekłąem sobie,że tam gdzie to będzie możliwę będę ostrzegał ludzi przez "Salonem ASO" Skoda Sunny w Pozaniu


Wirny Klient Skody
Powrót do góry
laszlo

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań stolica Pyrlandii

Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 04 Paź 2007, 14:08
Temat postu:

Re: ( Skoda ) Skoda "Sunny" Poznań - żenada


Cosy - z tego, że tylna klapa ci rdzewieje wnoszę że jeździsz Fabią (no chyba, że Felicją ale tej nie robią już od 2001). Szczere wyrazy współczucia - takie przygody potrafią człowiekowi obrzydzić własny samochód.
Na pocieszenie dodam, że słyszałem o podobnych przypadkach w wielu innych ASO nie tylko Skoda (np. VW). Teraz jesteś wolnym człowiekiem i możesz sobie serwisować samochód tam gdzie Ty sobie życzysz, a nie gdzie bank każe. Polecam Warsztaty Szkoły Samochodowej przy Zamenhoffa - nie jest to może full wypas ale robią mega tanio (bo z założenia uczą tam młodych mechaników a nie robią kasę) i nie handlują częściami zam. najlepiej po części wstąpić po drodze na Piastowskie (też tanio). Jedyny minus - w wakacje mają wakacje czyli ZAMKNIĘTE. Serwisują majstrowie - nauczyciele a uczniowie się przyglądają ew. podają klucze, odkręcają śruby itp., więc masz pewność, że samochód jest w dobrych rękach - jest też stacja diagnostyczna więc możesz od razu zrobić badania tech. - koszt 100 PLN.
Polecam, chociaż ja zawsze asystuję przy naprawie a czasem sam pobrudzę łapki (bo to lubię Very Happy ) to jednak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry
P@weł

Czytelnik



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Skoda Felicia 1.3 LXi LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Sty 2008, 12:59
Temat postu:

warsztat


Witam serdecznie. Jestem tu nowy felicią jeżdżę od maja 2007. A co do warsztatu to serdecznie polecam Serwis Skody w Koziegłowach w bazie TRANSKOMU ( jedzie się jak do zakładów drobiarskich) - to dla tych co w Poznaniu mieszkają. Prowadzi go syn sąsiadów i muszę przyznać, że robią wszystko fachowo - zanim coś ma wymienić o czym wcześniej się nie mówiło to dzwonią z pytaniem. Ostatnio miałem robioną osłone na przegubie - koszt 60 zł natomiast Skodex chciał ponad 100. Przymierzam się do założenie halogenów i znów cena - koło 100-150 zeta a Skodex 390!!!!!!. Mój ojciec swoją felcię serwisuje tam dobrych kilka lat i oboje jesteśmy zadowoleni z niego.
Powrót do góry
fotofather

Debiutant



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 18


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Lip 2008, 12:28
Temat postu:

Re: Skoda "Sunny" Poznań - żenada


cosy napisał:
Serwiswałem tam swój samochód przez 4 lata, nie dla tego,żebym tego chciał, tylko,że był to jedyny ASO w Poznaniu a bank zmuszał mnie do przeglądów w ASO.


To ciekawe, bo w Poznaniu są jeszcze 2 ASO: Czarnkowska 14, Unii Lubelskiej 5. I myśle ze rok temu tez byly.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda ) Polecane warsztaty

13) pomocy »

SkodaCitigo

34 400

2019r.

38 970 km

wielkopolskie

SkodaFabia

12 900

2010r.

270 000 km

śląskie

SkodaRapid

35 900

2015r.

58 000 km

śląskie

SkodaYeti

33 499

2012r.

268 000 km

warmińsko-mazurskie

SkodaFabia

18 500

2016r.

268 179 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System