Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Favorit ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Maj 2009, 15:49
Temat postu:

Ile płacicie za ubezpieczenie?


Siema, mam takie pytanie za dwa miesiace bede ubezpieczal swoja fabier z 2002r. 1.2 silnik. Ja mam 27 lat i duze miasto niestety, 20% znizek.....jak myslicie ile moze mnie kosztowac ubezpieczenie?
Powrót do góry
kinio

Czytelnik



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Uno
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 08:58
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


wpisz kalkulator kredytów in da gugyl i będziesz wiedział. Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie TU (np. PZU, Benefia, Allianz direct), nie porównasz dokładnie wszystkich ubezpieczycieli, ale będziesz mógł się mniejs więcej zoorientować ile kosztuje i gdzie znajdziesz najtańsze ubezpieczenie, pzdr

http://erazmus-sokrates.com/


Ostatnio zmieniony przez kinio dnia Czw 17 Cze 2010, 16:17, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 16:10
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


no wlasnie bylem na tych kalkulatorach juz wczesniej, ale kumpel mi powiedzial ze u niego wyszlo zupelnie inaczej niz bylo w rzeczywistosci. Kalkulator wskazal mu Link4 w srodku stawki po czym okazalo sie ze za OC jego golfa to w Link4 wlasnie dostal najtaniej. Powiedzial, ze Link4 tez mu doradzali inni, ktorzy maja golfa. stad moje pytanie....
Powrót do góry
insect1987

Czytelnik



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Maj 2009, 15:31
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


Spróbuj przez mBank na stronce znajdziesz kalkulator, ja szukałem długo i przez mBank jest najtaniej. Oni tylko pośredniczą a ubezpieczasz samochód w HDI lub innej firmie (są 3 do wyboru). Jedyny warunek żeby ubezpieczyć przez nich auto to musisz założyć konto. Jeszcze ciekawostka byłem w siedzibie HDI i stawka którą mi wyliczyli była sporo wyższa niż za pośrednictwem mBanku, niestety pani nie potrafiła mi wyjaśnić czemu tak jest.
Powrót do góry
drwal19

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 29


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Maj 2009, 12:14
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


Sprawdzalem te ceny zarowno u jednego jak i drugiego. Ja to dziekuje za HDI, kiedys byla o nich glosna sprawa, z tym mbankiem to szkoda ze jeszcze kredytu nie muszę wziasc, to dopiero bylaby fajna sprawa. Nie wiem, ale jakos do takih posrednikow nie mam zaufania. I tak mowiac między nami to już się zdecydowalem, skoro Link4 daje mi najnizsza cene to biore u nich.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 13 Maj 2009, 12:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
krowek

Czytelnik



Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Maj 2009, 15:36
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


drwal19 napisał:
Sprawdzalem te ceny zarowno u jednego jak i drugiego. Ja to dziekuje za HDI, kiedys byla o nich glosna sprawa, z tym mbankiem to szkoda ze jeszcze kredytu nie muszę wziasc, to dopiero bylaby fajna sprawa. Nie wiem, ale jakos do takih posrednikow nie mam zaufania. I tak mowiac między nami to już się zdecydowalem, skoro Link4 daje mi najnizsza cene to biore u nich.


No ja zrobiłem podobnie. Link4 polecił mi kumpel. Ma tam OC i jak puknął klienta z jego winy, to podobno wszystko w miarę szybko po nim posprzątali. Ludzie różnie gadają, generalnie każdy narzeka na ubezpieczycieli, sam nie znam się na tym za bardzo i też patrzyłem na to gdzie taniej Smile
Powrót do góry
omega7

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 9


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Sie 2009, 00:51
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


witam, jeżeli chodzi o kupowanie oc to też jestem zdania, żeby brać tam gdzie taniej - do link4 jakąś mam taką odrazę jednak;) jakośtak mi się z tele2 kojarząVery Happy mi zawsze najtaniej wychodzi w hdi - już nawet przestałem prosić Panią, żeby mi skłądki gdzie indziej obliczała i sprawdzała;D ich oferta - ubezpieczenie oc choć ostanito zaglądam jeszcze na benefie bo syłaszłem , że można sprawnie tam online sprawy załatwiać - ubezpieczenia online i generali - ale generali z uwagi na ac - nie mówię, że inne nie;), ale znam tylko przypadek z nimi w roli głównej z wypłatą odszkodowania i nie robili problemów... dlatego choć jeszcze nie mam to przymierzam się właśnie tam z ac - ubezpieczenia ac

pozdrawiam
Powrót do góry
roger01

Debiutant



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Wrz 2009, 14:24
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


Przyznam się ze po uslyszeniu reklamy w radiu zainteresowalem się ofertą link4 i wyszła najnisza skladka Very Happy bralem jeszcze pod uwage hdi tak jak kolega powyzej i allianz, ale mieli wyzsze ceny.
Powrót do góry
karmeleon

Dyskutant



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): wraszawa
Posiadane auto: ford focus
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 17:19
Temat postu:

Re: ( Skoda Favorit ) Ile płacicie za ubezpieczenie?


Warto z rankingami tez od czasu do czasu się zapoznać, np. dla nowych aut najtańsze ubezpieczenie proponuje pzu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Favorit ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Favorit »

Opinie o samochodach Skoda Favorit - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Favorit ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

38 900

2017r.

232 000 km

lubelskie

SkodaYeti

33 499

2012r.

268 000 km

warmińsko-mazurskie

SkodaFabia

34 900

2019r.

131 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

12 390

2009r.

180 645 km

pomorskie

SkodaFabia

20 990

2013r.

178 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System