Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) Niedziałające wspomaganie, centralny, otwieranie szyb.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olczolcz

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): podkarpacie
Posiadane auto: Skoda Fabia I Classic, 1.9 SDI, 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lip 2018, 23:22
Temat postu:

Niedziałające wspomaganie, centralny, otwieranie szyb.


Witam!
Jestem posiadaczem samochodu Skoda Fabia I (r. 2001, 1.9 SDI wersja Classic).
Mój problem postaram się opisać najprościej jak umiem, gdyż kompletnie się na tym nie znam i jak do tej pory auto nie sprawiało problemów.
No więc zaczęło się od problemów ze wspomaganiem - kontrolka (pomarańczowa kierownica z wykrzyknikiem). Kierownica działająca bardzo ciężko podczas skręcania, wydająca przy tym dźwięk nienaoliwionych drzwi (to chyba najlepiej oddaje to, co chce przekazać).Tuż po tym padł centralny zamek. Jego 'ostatnie tchnienie' objawiło się opadnięciem przednich szyb (otwieranych automatycznie, z tyłu korbka). W żaden inny sposób jak demontaż drzwi nie dało się ich podnieść. Ledwo zdążyłam się nacieszyć, że szyby są zamknięte, walnął się kierunkowskaz, dokładnie lewy - na zewnątrz działa w porządku, częstotliwość normalna, ale w środku częstotliwość ''mrugnięcia'' jest bardzo, bardzo szybka, powiem nawet, że ok. 2-3 razy szybsza niż normalnie (prawy kierunkowskaz działa okej). I jako wisienka na torcie - dyskoteka ze świateł... Przegięcie, inni kierowcy myślą, że gdzieś niedaleko stoi policja a ja im mrugam... Embarassed Embarassed Laughing
Teraz mam za przeproszeniem spartolone wszystko na kupę - ikona wspomagania zaświeca się i gaśnie mniej więcej dwa razy na odcinku powiedzmy dziesięciu kilometrów, w momencie jej zapalania się światła robią sobie imprezę, kierunkowskaz oraz szyby są problemem stałym, stoi na tym, na czym stanęło.

Mój mechanik nie ma pojęcia, co się wydarzyło. Obstawialiśmy początkowo czujnik skrętu kierownicy, ale dziwny jest fakt, że pociągnęło to za sobą inne, ''elektryczne'' usterki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne


SkodaRoomster

22 900

2013r.

185 000 km

śląskie

SkodaScala

69 900

2020r.

68 000 km

śląskie

SkodaOctavia

35 500

2015r.

276 000 km

kujawsko-pomorskie

SkodaOctavia

91 300

2020r.

73 235 km

podkarpackie

SkodaFabia

36 900

2018r.

132 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System