Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Octavia ) chwilowa utrata mocy w skoda octavia 2,0 benzyna



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damianedward

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: skoda octavia I
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Lis 2011, 15:35
Temat postu:

chwilowa utrata mocy w skoda octavia 2,0 benzyna


mam problem z moja skodą octavia 2,0 benzyna rocznik 2000. Zacznę od tego, że ze względu na ceny paliwa, preferuję ekonomikę jazdy i w związku z tym nie żyłuję mojego samochodu. problem pojawia się głównie w drodze do pracy, kiedy jade autostradą, przy niskich obrotach, autko pali wowczas niewiele, mozna powiedzie, że sie kulam, nagle następuje całkowita utrata mocy, wciskany pedał gazu nie reaguje, jest poprostu jałowy, czuję, że samochód wytraca swoją predkośc. Wówczas muszę, puścic na chwilę gaz, a po jego ponownym nacisnięciu coś tak jakby zaskakuje ( brak odgłosu, chciałem to tylko zobrazowac) następuje wieksze zuzycie paliwa, po czym wszystko wraca do normy. Wymieniłem oleje, filtry, przepływomierz i czujnik temperatury chłodzenia. Nie chce juz szukac na chybił trafił usterki. Diagostyka komputerowa nie wskazuje żadnego błędu, a paliwo tankuje na stacji dużego koncernu. Smochód nie ma i nie miał instalacji lpg. Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że jadac ta samą drogą tylko wciskaja troszke mocniej pedał gazu, jadąc po prostu szybciej problem nie występuje. Tylko nie piszcie, żebym jeździł szybciej, bo objawy się wtedy pewnie nie pojawią, ale problem nie zniknie.
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Octavia »

Opinie o samochodach Skoda Octavia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne


SkodaSuperb

21 900

2008r.

350 000 km

kujawsko-pomorskie

SkodaSuperb

65 900

2016r.

194 072 km

podkarpackie

SkodaOctavia

65 900

2018r.

85 000 km

śląskie

SkodaSuperb

85 900

2018r.

117 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

37 900

2019r.

100 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System