Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) skoda fabia brak ogrzewania tylko,,letni nawiew''



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milten

Debiutant



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDŻ
Posiadane auto: SKODA FABIA
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Gru 2015, 15:00
Temat postu:

skoda fabia brak ogrzewania tylko,,letni nawiew''


witam Exclamation
mam problem w mojej skodzie fabia 1 Sad
a zatem niedawno skodzina grzala jak oszalala bylo fajnie cieplo milo az wkoncu w sumie tydzien po jak przyszly mrozy zauwazylem ze ogrzewanie cos slabo grzeje mianowicie ...
po pierwsze auto grzeje sie normalnie silnik ok chlodnica ok termostat nowy wczoraj zalozony przewody doprowadzajace plyn do nagrzewnicy cieple wentylator nadmuchu sprawny.
czujnik temperatury sprawny choc malo ma raczej wspolnego.
objawy
skoda na niskich obrotach niema prawie wogole ogrzewania a na obrotach powyzej 4tys leci cieple nawet mozna powiedziec ze takie jak powinno byc na niskich .
gdy zostawie auto az sie nagrzeje i mam ustawione na cieple powietrze to gdy po czasie wlacze wentylator aby nadmuch dzialal to leci cieple Razz ale przez moze 10sekund i znow letnie a pozniej chlodne powietrze Sad
auto nigdy nie jezdzilo na wodzie jest to silnik 1.4 50kw z gazem rocznik 2001 a zakupiony w 2002
co ciekawe auto ciagle serwisowane kazda usterka na bierzaco wymieniana w serwisie auto pali na dotyk silnik wogole nie ulany zadnych najmniejszych wyciekow plynu itd
co moze byc przyczyną takiego stanu rzeczy?
1.
czy to moze byc zauwazony przezemnie zagiety wazz od parownika idacy w strone bloku i nagrzewnicy na trojnik?
2
czy mozliwe ze to nagrzewnica sie czyms zatkala?,,zawsze na plynie jezdzilo auto''
3
czy przyczyną moze byc pompa wody np urwane łopatki?
4
czy ktos mial podobnie?
5
jakies inne propozycje ?
6 nie chce jechac do mechanika juz poniewaz mam duzy garaz i kazda naprawe moge sobie teraz sam robic:)
7 co to za takie czarne pudelko zbiorniczek na kluczyk kolo zbiorniczka wyrownawczego ?znajduje sie blizej lampy
Powrót do góry
Milten

Debiutant



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDŻ
Posiadane auto: SKODA FABIA
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Gru 2015, 22:56
Temat postu:

Sam rozwiazalem dzieki za pomoc


Wiec ostatecznie nagrzewnica sie zapchala wylecialo z niej coa czarnego po przepchaniu:)teraz grzeje jak oszalala jest tak jak w nowej fabi albo i lepiej Smile
Jak ktos ma problwm podobny to nie radze kupowac termostatu martaic siw czujnikami i pompa wody na 100procent nagrzewnica jest zapchana ja odepchalem ja podlaczajac waz pod waz idacy od nagrzewnicy w strone termostatu z wodą z kranu a szeroki waz od pompy zoatawilem wolnh odkrecony od pompy skierowany w dol po dwoch probach wlaczenia wody wkoncu puscilo i sie przepchalo :)wczesniej nawet powietrze przechodzic nie chciall :)czym sie zapchalo niewiem do tej pory zapowietrzone tez nie bylo ani nic :)pozdraaiam i mam nadzieje ze komus to pomoze
Powrót do góry
adzix

Dyskutant



Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: skoda
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 30 Sty 2016, 13:16
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) skoda fabia brak ogrzewania tylko,,letni nawiew''


Jest to częsty objaw w starszych modelach. Niestety prędzej czy później będzie czekała wymiana nagrzewnicy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne


SkodaOctavia

39 900

2016r.

264 551 km

kujawsko-pomorskie

SkodaRapid

21 900

2013r.

281 531 km

mazowieckie

SkodaFabia

18 500

2016r.

268 179 km

podkarpackie

SkodaYeti

33 499

2012r.

268 000 km

warmińsko-mazurskie

SkodaOctavia

91 300

2020r.

73 235 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System