Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 13 Paź 2008, 22:32
Temat postu:

Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Otóż posiadam skode fabia 1.4kat2001 rok(bez gazu)i mam problem.Pierwsze objawy około 3msc. temu falujace obroty na biegu jałowym np.przed sygnalizat. swietlnym sporadycznie czyli ok.2 razy dnia czyli obroty sobie skacza od 600-1000 i dodawanie gazu nic nie daje ,nie reaguje. Druga sprawa nierównomierna praca silnika na biegu jałowym trzepotanie całym autem,trzeci objaw samochód słaby brak mocy ,czwarty brak płynnosci przy zmianie biegów samochód szarpie,piąty najwazniejszy duze spalanie miejski 12-13 ,trasa ok 9.5.DALEJ odwiedziłem serwis ,podpieto kompa i stwierdzono za duza mieszanka paliwa,wymieniono swiece i przeczyszczono przepustnice i zakodowano ja usunieto wykryty bład i ustawiono obroty na biegu jałowym niestety pomogło tylko na chwile objawy powtórnie wyszły spalanie troche spadło miejski 11 trasa 9,znów serwis podłączono kompa wykryto błedy sonde,za bogata mieszanka ,przegrzany silnik ,PRZEPROGRAMOWANO STEROWNIK SILNIKA,znowu pomogło na chwile spalanie spadło juz tylko trasa ponad 7 miejski ponad 10 cdn. Arrow [/b]
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 13 Paź 2008, 22:52
Temat postu:

Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.cz2


Arrow W serwisie komputer wykrył sonde ,akumulator ,immobilaizer,bogata mieszanka,wymieniono sonde,przeprogramowano sterownik sinika ,i dalej w droge znowu sie poprawiło trasa 7.6 cykl miejski 10,sprawdziłem autentyczne spalanie czyli zatankowałem do pełna przejechałem 100 km i zalałem do pełna zgadza sie z tym co komputer pokazuje, falujace obroty pojawiaja sie teraz raz na tydzien,nierównomierna praca silnika na jałowym dalej wystepuje,brak mocy,płynnosc podczas zmiany biegów dalej zła ,to samo jezeli puszcze pedał gazu a nastepnie go powoli dodam szarpniecie,i jeszcze jedno czasami ten samochód dostaje takiego pauera ze mam wrazenie ze pod maska jest ze 150 koni(raz w tygodniu,ale to tylko chwila),i znowu serwis sprawdzono błędy z kompa i teraz nic nie wyszło a ja mam dalej problem ,przeprogramowano kompa jeszcze raz,i sprawdzono analize spalin wyszła dobrze,i WYJAZD i co teraz sonde wymieniłem,MOZE to krokowy,przepustnica,cewka,komp,wtrysk,sam nie wiem Question POMOŻCIE bo serwis bezradny a pół silnika nie wymienie.
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
ziomX

Debiutant



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 39


Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 19 Paź 2008, 14:48
Temat postu:

re


witam a na postoju trzymasz hamulec nozny jak tak spróbuj zaciagnac reczny i czy bedzie tak samo ja w felicji tak mam jak na luzie wcisne hamulec wtedu obroty odrobine falują spowodowane jest to przez tą rurke od serwa do silnika albo membrana jakas poszła
Powrót do góry
miras1982

Debiutant



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): podkarpackie
Posiadane auto: skoda fabia sedan 1,4 16V
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 16:17
Temat postu:

Witam


Miałem takie same problemy jak Ty przy seacie i to był krokowy.Sprawdz czy jak mu wdepniesz do odcięcia to się uspokaja.
_________________
MIRAS
Powrót do góry
gadu-gadu
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 11:34
Temat postu:

chyba krokowy


wydaje mi sie ze bedzie to krokowy, ale jest on w całosci połączony z przepustnica koszt orginalnego to 1500,pln a co jesli to nie on,A JESZCZE JEDNO CO MI SIE POJAWIŁO- RESETUJE OBIE PAMIECI KOMPUTERA I JADE W TRASE NA JEDNYM JEST INNY POMIAR OD DRUGIEGO MINIMALNY ALE JEST ,WCZESNIEJ TEGO NIE BYŁO,I PO WYŁĄCZENIU SILNIKA PAMIEC POWINNA ZOSTAC DO MOMENTU URUCHOMIENIA PONOWNEGO A JA PRZEKRECAJAC KLUCZYK BEZ ZAPALANIA KILKA DZIESIAT RAZY POWODUJE ZE W PAMIECI SPALANIE ROSNIE NAWET DO 99 KM/h,efekt ja stoje a komp pokazuje duze spalanie ,czyzby ta przepustnica tak dawała w d.pe
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Reklama








Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 11:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
sebam

Czytelnik



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Lis 2008, 02:32
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Witam serdecznie, mam takie same objawy jak ty drogi Krzysztofie fabia 1,4 2002r, nierówna praca na jałowym(dodatkowo zauważyłem że podświetlenie zegarów też w rytm pracy silnika lekko przygasa), spalanie lekko powyżej 10 w mieście ,ale to może być spowodowane nie rozgrzanym silnikiem(krótkie odcinki w mieście), podczas postoju z włączonym silnikiem spalanie wykazuje co parę, paręnaście sek zwiększenie spalanie o 0,1 litra Sad
Nie znam się na samochodach, ale czy to może mieć też coś wspólnego z tymi objawami słaby akumulator ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
schmit19

Czytelnik



Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 4

Posiadane auto: fabia1.4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Lis 2008, 22:50
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


sebam napisał:
Witam serdecznie, mam takie same objawy jak ty drogi Krzysztofie fabia 1,4 2002r, nierówna praca na jałowym(dodatkowo zauważyłem że podświetlenie zegarów też w rytm pracy silnika lekko przygasa), spalanie lekko powyżej 10 w mieście ,ale to może być spowodowane nie rozgrzanym silnikiem(krótkie odcinki w mieście), podczas postoju z włączonym silnikiem spalanie wykazuje co parę, paręnaście sek zwiększenie spalanie o 0,1 litra Sad
Nie znam się na samochodach, ale (czy to może mieć też coś wspólnego z tymi objawami słaby akumulator ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
SPRAWDZ TEN SILNICZEK KROKOWY A JAK NIE TO MUSIAŁ BYS ZOBACZYC POTENCJOMETR!!!(PEDAŁ GAZU)
Powrót do góry
gadu-gadu
kurczaczek

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 01 Gru 2008, 23:03
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


tak jak koledzy wspomnieli przyczyn może być kilka , jedna z nich to silniczek krokowy , potencjometr pedału gazu , lub banalna przyczyna suchy sworzeń przepustnicy - miałem podobne objawy kilka razy podłączałem się do komputera robiłem pełny test elektryki i za każdym razem wychodziło co innego , mechanicy orzekli ,że trzeba wymienić przepustnicę .
Ostatecznie ściągnąłem przewód dolotowy do przepustnicy , posmarowałem sworzeń który pracuje na sucho i wszystko wróciło do normy, teraz od czasu do czasu smaruję WD sworzeń i nie mam żadnych problemów. pozdrawiam
Powrót do góry
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 12 Gru 2008, 18:27
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Witam ,wiec tak objawy dalej wystepuja, a co zrobiłem jeszcze to wymienie,uszczlniłem cały uklad wodny ,zrobiłem rozrzad,czujnik stopu,i koncu wymieniłem cała przepustnice na nówke ,czujnik stopu i oczywiscie regulacje i nic dalej to samo nawet załozyłem gaz sekwencyjny zeby wyeliminowac wtryski ,panowie z serwisu sa bezradni i maja mnie dosc a usterka dalej to samo ,mysle teraz o czujniku gaz-potencjometr zobaczymy jaki bedzie efekt
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Tomi1297

Czytelnik



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 31 Sty 2009, 19:50
Temat postu:

Falujace obroty Fabia


Witam

Jestem pierwszym wlascicielem Skody Fabi 1,4 mpi rok 2002...zakupilem ja w salonie .Przeczytalem wszystkie komentarze na ten temat...a mianowicie plywajace obroty na silniku.Wylozylem gotowke do kasy....kupilem Dokladnie takie same objawy jak opisuje reszta forumowiczow.Sprzedajacy poinformowal mnie ze te objawy ustana po przejechaniu ok 1000 do 1500 km(docieranie itp) Po zakupie auta zaczela sie eksploatacja(nie posiadam instalacji gazowej)z wyjatkiem nadmiernego spalania :miasto ok 10 l trasa spokojnie miesci sie w 6 litrach przy calkiem pokaznym obciazeniu (dwojka mezczyzn i ich calkiem pokazny bagaz)...(nie mam zbyt ciezkiej nogi)Nie mam zadnych problemow z elektryka w aucie ....jedynie jak sie wlaczy pokretlo wentylatora na maxymalne obroty(poz 4) lekko przygasaja swiatla mijania.
A teraz kwintesencja silnika tego auta...a mianowicie:
Silnik 1,4 jest wyposazony w mokre tuleje cylindrowe.....kazdy ubytek wody i nawet lekkie przegzanie silnika grozi wydmuchaniem uszczelki glowicy na placzczu wodnym a co sie z tym wiaze ...rozszczelnienie glowicy oraz tulei cylindrowych ktore sa uszczelnione miedzianymi uszczelkami.BARDZO WAZNE.Uszkodzony termostat powoduje takie wlasnie usterki w silniku.Jezeli zauwazycie na desce rozdzielczej nietypowe zachowanie wskaznika temperatury cieczy chlodzacej....to mozecie miec ten sam problem co ja.Moj przypadek usterki silnika (uszkodzenie termostatu...i zbagatelizowanie go)owocowalo zdjeciem glowicy,wymiana termostatu,wszystkich pierscieni na tlokach,wszystkich panewek na wale korbowym oraz korbowodach).Wymienilem te elementy na oryginalne tylko dlatego gdyz chcialem miec pewnosc ze oryginalne oraz wszystkie elementy ktore mogly byc narazone na usterke z tego wlasnie powodu zostaly wyeliminowane.Obecnie dalej jezdze tym autem....w najwieksze mrozy odpalam od dotkniecia.Reasumujac:Te auta zostaly wyprodukowane w Poznaniu....wiec nie oczekujmy aby byly tak niezawodne jak ......sami sobie odpowiedzcie,przepraszam,zostaly zlozone z gotowych elementow
Powrót do góry
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 01 Lut 2009, 14:29
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Kim wogóle jestes? ,piszesz w liczbie mnogiej ,bo z Twojej wypowiedzi wynika ze jestes mechanikiem lub wlascicielem zakładu mechanicznego ktory broni tych ktorzy nie moga tego naprawic i zwalaja wine na inne aspekty tej calej sytuacji,co ma tutaj ze w Poznaniu zostały zlozone ,to tak jak w serwisie przychodzi klient któremu pobiera olej w nowym aucie a serwisant odpowiada ze tak ma byc-miesci sie w normie , bzdura, jak jest wszystko dopracowane jak trzeba to jezdzi sie od wymiany do wymiany,i jescze jedno jezdze dalej i oprócz spalania bo jest juz bardzo dobre usterka dalej wystepuje,przypomne nierównomierna praca silnika i conajmniej raz w tygodniu falujace obroty w kórych nie reaguje wtedy gaz i nie mozna ruszyc i przygasajace swiatła i nie znam takiego serwisu zeby mogli to naprawic albo chociaz zdiagnozowac to tak jak z lekarzem, jak chesz zapytac cos wiecej o stan pacjenta który lezy w szpitalu to lekarz idzie poczytac na internecie bo tak sa nauczeni,i nam zostało to samo jak sam sobie nie pomożesz to nikt ci nie pomoże ,pozdrawiam
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
krzysztofek5441

Debiutant



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): nie
Posiadane auto: skoda fabia 1.4 2001
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 27 Gru 2010, 14:53
Temat postu:

koniec usterki


WITAM ,dawno mnie tu nie było , ale pochwale sie tym co udało mi sie naprawic,otóz około 8 msc temu usterka została całkowicie usunieta ,zaraz opowiem jak ,falujace obroty były dalej ,mechanik miał mnie dosc a ja mechanika na jego nieporadnosc,przestałem jezdzic do tego serwisu i przyzwyczaiłem sie do takiej jazdy,az tu pewnego dnia ok 8 msc temu usłyszałem gdzies z okolicy podwozia głosne purkanie,myslałem ze to którys tłumik lub jakies łaczenie miedzy nimi, pojechałem do zwykłego warsztatu i co sie okazało to katalizator ,niestety byłem przerazony znowu koszt i to duzy,mlody mechanik oznajmił abym sie nie marwił bo zamiast drogiego katalizatora wstawimy strumienice,koszt własciwie zaden,i co sie okazało po wymianie usterka ustała, jezdze do tej pory i nic sie nie dzieje,jestem wreszcie zadowolony szkoda tylko ze mechanik ktory prowadzil naprawe mojego autka nie słuchał mnie do konca ,bo usterka pojawiła sie po wymianie w układzie wydechowym tzw siatki ,on twierdził ze to nie ma nic do tego,a niestety wtedy ten katalizator został uszkodzony,ciesze sie ze ten katalizator rozsypał sie cały bo do tej pory jezdził bym z ta usterka,a ten warsztat choc mały zasługuje na wyróznienie polecam zakład P.WAJDY ul.Gdynska Kraków ,od tej pory z kazda usterka jezdze tam ,a ten zakład AUTORYZOWANY SKODY omijam z daleka ,pozdrawiam k.s.
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status Wystawiono 1 piw(a)
czarnobiały

Czytelnik



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódźke
Posiadane auto: fABI 2002 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Wrz 2012, 21:32
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tych falujących obrotów w moim aucie nie mogę dojść do ładu na wolnych samochód ledwo co działa obroty skaczą jak oszalałe, często gaśnie , czyszczona przepustnica , kalibrowana i nic, zauważyłem z mechanikiem że jak damy dodatkową dawkę paliwa pryskając sprejem do wlotu powietrza przed przepustnicą to obroty są OK . Co może być przyczyną i czy ktoś z was przerabiał ten temat z usunięciem katalizatora i montażem strumienicy?


Pozdrawiam.
_________________
ARO
Powrót do góry
czarnobiały

Czytelnik



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódźke
Posiadane auto: fABI 2002 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 20 Paź 2012, 23:01
Temat postu:

Re: ( Skoda Fabia ) Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


Dla potomnych wymieniłem katalizator na strumienicę i nic jak falowały tak falują .
Pozdrawiam.
_________________
ARO
Powrót do góry
Johnny89

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Skoda Fabia I 2002 r. 1.4 MPI 60 KM 8v
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Lut 2014, 01:29
Temat postu:

Re: Falujace obroty,duże spalanie,nierównomierna praca siln.itd.


krzysztofek5441 napisał:
Otóż posiadam skode fabia 1.4kat2001 rok(bez gazu)i mam problem.Pierwsze objawy około 3msc. temu falujace obroty na biegu jałowym np.przed sygnalizat. swietlnym sporadycznie czyli ok.2 razy dnia czyli obroty sobie skacza od 600-1000 i dodawanie gazu nic nie daje ,nie reaguje. Druga sprawa nierównomierna praca silnika na biegu jałowym trzepotanie całym autem,trzeci objaw samochód słaby brak mocy ,czwarty brak płynnosci przy zmianie biegów samochód szarpie,piąty najwazniejszy duze spalanie miejski 12-13 ,trasa ok 9.5.DALEJ odwiedziłem serwis ,podpieto kompa i stwierdzono za duza mieszanka paliwa,wymieniono swiece i przeczyszczono przepustnice i zakodowano ja usunieto wykryty bład i ustawiono obroty na biegu jałowym niestety pomogło tylko na chwile objawy powtórnie wyszły spalanie troche spadło miejski 11 trasa 9,znów serwis podłączono kompa wykryto błedy sonde,za bogata mieszanka ,przegrzany silnik ,PRZEPROGRAMOWANO STEROWNIK SILNIKA,znowu pomogło na chwile spalanie spadło juz tylko trasa ponad 7 miejski ponad 10 cdn. Arrow [/b]


Witam, miałem dość podobne problemy ze swoją skodą tuż po zakupie, gdyż kuzyn nic tam prawdopodobnie nie robił. Postanowiłem, że opiszę swoją sytuację z autem, może komuś to pomoże Wink
Posiadam Skodę Fabię I z rocznika 2002, silnik 1.4 60 KM 8v (kod silnika: AZE). Gdy kupiłem auto, to paliło jak smok (10 do 10,5 l/100 km po mieście), czasami traciło na mocy w najmniej oczekiwanym momencie i mimo że po zmianie biegu wciskałem gaz, to samochód jechał jak by chciał a nie mógł. Doraźnie, chwilowo pomagało puszczenie gazu, wciśnięcie sprzęgła i ponowne dodanie gazu tak jak po zmianie biegu. Zdarzały się też falujące obroty, ale to niezmiernie rzadko i tylko na zimnym silniku. Ponadto raz na jakiś czas zdarzało mi się, że próbowałem odpalić auto i chociaż rozrusznik normalnie szybko kręcił, to auto nie zaskakiwało. Dopiero przy trzeciej próbie odpalenia samochód w końcu odpalał, ale tak jak by się krztusił (stopniowo i powoli wchodził na obroty).

I teraz czas na rozwiązania owych problemów.

Najpierw sąsiad mechanik wymienił mi sondę lambda na zamiennik, ale z oryginalną końcówką (stwierdził przy tym, że samochód chodził prawdopodobnie w jakimś trybie awaryjnym) i wykasował błędy wykazywane przez komputer. Po tych czynnościach samochód przestał już tracić na mocy i przyspieszał elegancko.

Inną rzeczą, która została wymieniona był czujnik temperatury wody w pompie oraz termostat (był pękniety w jednym miejscu i w związku z tym nie stykał jak należy). Jak się okazało te dwie wydawałoby się "drobne" elementy narobiły najwięcej szkody w aucie.
Gdy zauważyłem, że czasami wskaźnik temperatury nie podnosi się wogóle, mimo iż byłem pewien na 100%, że silnik jest już rozgrzany, to pomyślałem iż może od tego samochód pali jak smok.
Najpierw został wstawiony nowy czujnik temperatury (zamiennik), ale to jeszcze nie pomogło. Wskazówka od temperatury teraz nie dochodziła do górnego prawidłowego poziomu.
Następnie został wymieniony termostat. Gdy i to nie pomogło, to został wstawiony kolejny czujnik temperatury (też zamiennik), gdyż ten stary okazał się być wadliwy. Przy nowym czujniku temperatury wskazówka od temperatury wogóle się nie podnosiła i wówczas zanotowałem przy mrozach rekordowe spalanie (11,4 l/100 km w mieście). Pomogło dopiero wstawienie oryginalnego czujnika temperatury i wykasowanie błędów (przy poprzednich nowych czujnikach błędy też były kasowane).
Przy pierwszym oryginalnym czujniku, który był od początku komputer pokazywał, że jest zbyt wysoki sygnał, przy 2-gim czujniku był nieprawidłowy sygnał, a przy 3-cim wadliwym czujniku był zbyt wysoki sygnał. Dopiero przy 4-tym, oryginalnym czujniku wszystko było wporzo.

Będę teraz sprawdzał jakie jest spalanie, ale myślę że nieco poniżej 9l/100 km w mieście, bo widzę to po przejechanych kilometrach i po tym gdzie leży wskazówka od paliwa Wink
Ponadto po wstawieniu oryginalnego czujnika nie ma już problemów z odpalaniem silnika, o których pisałem wcześniej, jak również nie zdarzyło mi się już nigdy większe falowanie obrotów tak jak u mojego przedmówcy.

Gdzieś między tymi wszystkimi naprawami miałem wymieniony również kompletny rozrząd, gdyż były zauważalne małe wycieki spod miski olejowej, pasek od alternatora, świece zapłonowe oraz olej silnikowy (wlany jest 5W-40) wraz z filtrem oleju, lecz to chyba nie miało aż takiego wpływu na spalanie, problemy z odpalaniem auta i spadki mocy.


W tej chwili na szczęście nie notuję żadnych problemów z autem i oby tylko tak dalej. Mam nadzieję, że moja historia komuś pomoże Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Porady, problemy techniczne


SkodaScala

53 900

2020r.

114 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

18 990

2010r.

149 000 km

małopolskie

SkodaFabia

36 900

2018r.

132 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

63 900

2018r.

143 568 km

mazowieckie

SkodaFabia

12 900

2010r.

203 400 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System