Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Nie 25 Sty 2015, 17:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Witam.
Zwolenników obu rozwiązań jest sporo....i zazwyczaj ci co jeżdżą tylko na sezonówkach będą krytykować że coś do wszystkiego nie zdaje egzaminu.........a nigdy nie spróbowali całorocznych...i to jest śmieszne... Wink

Ja jeżdżę już kilka sezonów na całorocznych...obecnie w swoim voyagerze mam całoroczne goodrige, i jestem zadowolony.Pokonuję trasy miejskie i odcinki po 300 km poza miastem.
Znajomej ściągałem do mazdy 323 całoroczne maloye 185 65 R14, szwajcarski produkt....godne polecenia.

Jeśli jeździsz tylko po mieście to dobrym rozwiązaniem jest wybór całorocznych.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
hsurim

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 473
Skąd jesteś (miejscowość / region): Octavia Club Polska
Posiadane auto: Skoda Octavia 1,9 TDI AGR SLX combi 2000 r.
Piwa: 21/0
Wysłany: Nie 25 Sty 2015, 18:30
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Przy obecnych zimach, nie staje się to zbyt wielkim ryzykiem. Smile
_________________
Octavia Club Polska
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Nie 25 Sty 2015, 21:41
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


hsurim napisał:
Przy obecnych zimach, nie staje się to zbyt wielkim ryzykiem. Smile



To też....ale trzeba przyznać że opony całoroczne są coraz lepsze.....tylko mało reklamowane, lepiej sprzedać dwa komplety zamiast jednego Wink Very Happy

A następna sprawa gdzie będzie się używać auto ,czyli w jakim terenie itp....drogi polne i góry wtedy temat do sprawdzenia i przeanalizowania.
Jeżdżę nie tylko przy obecnej zimie bo i przy mroźnej i bardzo śnieżnej.... Wink i było oki.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Nie 25 Sty 2015, 23:30
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Być może macie rację ,całoroczne są coraz lepsze ale.., uniwersalne lekarstwo nie wyleczy wszystkich chorób .
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Wto 27 Sty 2015, 13:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


TAIF napisał:
Być może macie rację ,całoroczne są coraz lepsze ale.., uniwersalne lekarstwo nie wyleczy wszystkich chorób .




Każdy ma swoje zdanie i prawo do niego Wink
Małe ale ...chorób są tysiące a pory roku cztery Cool

Przeprowadzone testy przez pisma Motor i Auto Świat jasno wykazały że opony zimowe albo letnie są gorsze w niektórych sytuacjach od opon całorocznych......zimą sucha nawierzchnia a latem ulewny deszcz itp itp itp...a całoroczne trzymają poprawny poziom w każdych warunkach......to tak w skrócie.
Sam użytkuję opony całoroczne i nie mogę powiedzieć złego słowa na ich parametry.

Po za tym mamy komfort sytuacji że nie musimy śpieszyć się przy pierwszych przymrozkach i opadach śniegu a także przy nagłym wzroście temperatury....a to ważne.
Jeżdżenie letnimi podczas opadów śniegu to ruletka...a zimowe w lato to oprócz zużycia np złe prowadzenie na suchym itp.
Następna sprawa że jazda miejska albo prawie miejska to nie teren leśny Laughing Wink

Ale to każdego wybór Very Happy
Pozdro
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 27 Sty 2015, 13:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Wto 27 Sty 2015, 22:56
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Opona, oponie nie jest równa ,na pewno przed zakupem warto zasięgnać opinię o wyborze całorocznych, bo od świstu i huku może głowa boleć podczas jazdy Wink
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Sro 28 Sty 2015, 15:20
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


TAIF napisał:
Opona, oponie nie jest równa ,na pewno przed zakupem warto zasięgnać opinię o wyborze całorocznych, bo od świstu i huku może głowa boleć podczas jazdy Wink




Very Happy Very Happy Very Happy jaki świst i huk Wink
jeżdżę i nic takiego nie mam....nie koloryzujmy Wink no chyba że przy dzwonie gdyby był Laughing

Ale o zasięgnięciu porady masz rację...zakup nie w ciemno , tylko że ta zasada dotyczy także zakupu opon letnich czy zimowych.....są różne kwiatki Wink Laughing
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 28 Sty 2015, 16:10
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Założyłeś po raz pierwszy opony całoroczne ,trafiłes na odpowiednie ,posilasz się informacjami z prasy i wydaje ci się ,że one wszystkie sa dobre do jeżdżenia .Miałem do czynienia z oponami w serwisie ,centrum wulkanizacyjnym ,miałem tam swój krótki epizod i mogę powiedzieć ,że całoroczne z którymi mialem do czynienia nie miały dobrych opinii (mowa o nowych),użytkownicy nie byli zadowoleni .Szczerze to nie pamiętam ,żeby któreś którymi w tym czasie operowało centrum w ogóle miały dobrą . Tak jak pisałem wczesniej , nie znam dobrych całorocznych.....
Użytkownicy głównie narzekali na skrócony przebieg opon i wydłuzoną drogę hamowania latem czy też zimą ,były rownież inne skargi ,ale mogły mieć podłoże niezwiązane z jakością bo auto było bite albo niesprawne ,jak słusznie zasugerowałeś .
Do ekonomicznego zakupu auta ,ekonomiczna cena opon bo uzywasz cały rok te same , całoroczne spełnią swoje zadanie o ile mało jeździsz , nie agresywnie ,głównie po mieście i w dobrych warunkach .
Aleeee....?
Tak na marginesie rok 2014 przejeździłem na zimówkach bo nie chciało mi się zmieniać Laughing
To tyle ode mnie Wink
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Sro 28 Sty 2015, 17:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Forum nie jest do polemizowania ale muszę odpowiedzieć............


Tak w skrócie żeby nie przedłużać dyskusji... Wink

1.Opony całoroczne to już "któryś" komplet w kolejnych autach....jednak nie pierwszy raz jak mi zarzuciłeś,to takie małe wyjaśnienie...

2.W poprzednim voyagerze zrobiłem na całorocznych ok 120.000 z ok 200.000 km przejechanych nim....

3.Robię pomiędzy 30.000-40.000 km rocznie ze względu na wyjazdy i wyobraź sobie że poza miasto wyjeżdżam....odcinki po 300-400 km za jednym wyjazdem....nawet bywało po kilka razy w tygodniu...a jazdę zaczynam zazwyczaj ok 4 w nocy,powrót ok 10-12....

4.Co do skróconego przebiegu...
W obecnym moim jajku którym zrobiłem już 160.000 km /żony auta nie liczę/ założyłem obecne całoroczne goodrige 225 70 R15 w grudniu 2012 roku.....zaliczają trzecią zimę i wyobraź sobie że jeszcze mają bieżnik wysokości ok /ponad ?/ 5 mm /opony zamieniano miejscami/......co przy moich przebiegach i tym że minął rok 2013 i 2014 i mamy styczeń 2015 jest chyba nie złym rezultatem

5.Jestem zadowolony... a prędkości rzędu 200 km/h nie rozwijam i nie muszę...więc droga hamowania jest normalna....

6. Tak czytam prasę i opinie /ale to chyba dobrze/ i nie wydaje mi się bo napisałem że różnie można trafić......po za tym jestem kierowcą od wielu...wielu lat, zaczynałem od malucha... a mój dorobek to skromne setki ponad milion km....wliczając żuka blaszaka,skrzynię i Aro... Wink Laughing

7.A co do stylu jazdy to raczej nie jest spokojny Laughing żonę ręka boli od uchwytu podczas jazdy ze mną Wink a sam na trasie lubię pociskać oczywiście zależnie od warunków jazdy Razz


Very Happy Very Happy Very Happy twoje zimówki trochę popociły się w lato Wink

To tyle wyjaśnienia po przywołaniu do tablicy.... Laughing Laughing Laughing

Pozdro
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 28 Sty 2015, 19:37
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Czemu odnoszę wrażenie ,ze mnie atakujesz ?
Nie lubisz jak ktoś nie zgadza się z tobą nie przyznaje racji ?

Nie zostałeś wywołany ,to jest dalszy ciag dyskusji którą zapoczątkował ktoś inny.
Do polemizowania nie , do dyskusji na pewno jest..., chociaż nie jestem pewien czy czytasz odpowiednią literaturę ,z nią bywa róznie ,zależy kto i do jakich celów Laughing
Szkoda ,że nie ma więcej osób do dyskusji mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami... Wink
Puki co, nie będę nikomu wciskać uniwersalnych , nie jestem niezależnym ekspertem w tej dziedzinie...
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
kszesz

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Caliber SE 2.0 benz 2007 automat
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 28 Sty 2015, 23:32
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


W Explorerze jeżdziłem na AT przez cały rok i dawały radę znakomicie
W Fusionie miałem Debicę Navigator 2 głośne ale dawały radę przez 3 zimowe sezony. Przetrwałem na nich atak zimy w 2 dzień świat tego roku a było naprawdę nieciekawie na trasie.
Obecnie do Calibera mam zamówione Barumy Bravuris 4x4 bo obecne wielosezonowe juz są w zasadzie skończone.
Tak więc na wielosezonowych można przeżyć na drodze wiele lat zachowując odrobinę rozsądku
i pamietając na czym się jeżdzi.
Powrót do góry
gadu-gadu
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Czw 29 Sty 2015, 00:30
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Witam, czytam sobie tak z ciekawostki i jedno mnie zastanawia, jeden pisze o Explorer a drugi o Voyager , także mam pytanie na jakich oponach jeździcie?, bo na pewno nie na zwykłych oponach takich jak w moim Oplu.
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Czw 29 Sty 2015, 00:49
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Czesć .
Świetnie ,że dyskusja się rozkręca ,przynajmniej nie jest jednostronna...
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Czw 29 Sty 2015, 12:50
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


Cześć TAIF , nie wiem czy jednostronny (hehe), ale mimo wszystko znając naszą aurę która potrafi mile zaskoczyć, na szczęście mam to za sobą i doświadczenie. Więc przejdę od początku, pytanie było jakie kupić opony do Hondy civic. Do tej Hondy civic z przyjemnością zalecam opon letni i zimowy, ponieważ te Hondy są bardzo lekkie na którym łatwo wpada w poślizg. Jeżeli ktoś ma sprzeciw to zapraszam na jazdę po śniegu, oczywiście takim samym autem gdzie jeden ma zimowe a drugi wielosezonowe. Także z doświadczenia sam zaś posiadam w Oplu i Peugeot opony zimowe i letnie, wielosezonowe mam oczywiście w busie, mało tego kiedyś miałem Kia carnivala na opona wielosezonowy który szybko wywaliłem a temu że z podwórka wyjechać nie mogłem, pierwsze co musiałem robić to odśnieżać a to nie lada wyczyn z tak dużym podwórkiem. Także koledzy nie ma o co się sprzeczać, bo kto nie miał takiej okazji bredzić po kolanie śniegu to lepiej dużo nie mówić. Co prawda opony wielosezonowe słynie z oszczędności i lenistwa. Na koniec nie porównujmy minivana do osobówek, szczególnie Forda Explorera.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Czw 29 Sty 2015, 14:05
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Opony na wiosna-lato - całoroczne czy letnie?


TAIF napisał:
Czemu odnoszę wrażenie ,ze mnie atakujesz ?
Nie lubisz jak ktoś nie zgadza się z tobą nie przyznaje racji ?

Nie zostałeś wywołany ,to jest dalszy ciag dyskusji którą zapoczątkował ktoś inny.
Do polemizowania nie , do dyskusji na pewno jest..., chociaż nie jestem pewien czy czytasz odpowiednią literaturę ,z nią bywa róznie ,zależy kto i do jakich celów Laughing
Szkoda ,że nie ma więcej osób do dyskusji mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami... Wink
Puki co, nie będę nikomu wciskać uniwersalnych , nie jestem niezależnym ekspertem w tej dziedzinie...



Witam.
Nie atakuję Very Happy źle odbierasz .Wytłumaczyłem się.

Jeśli już szczerze to ja odebrałem jako atak na mnieTwój komentarz: o tym że pierwszy raz założyłem całoroczne i posiłkuję się pismami....i jeżdżąc tylko po mieście , w podtekście bardzo powoli a wychwalam wielosezonowe...przeczytaj i postaw się na moim miejscu......
Dlatego moja długa odpowiedź....a prawko mam ponad 29 lat i serio miałem masę różnych sytuacji drogowych,jeździło się nawet autami "retro" Laughing w postaci dwóch maluchów i naszych sławnych żuków,które bez obciążenia tylnej osi wariowały na błocie i śniegu Wink Laughing

Pisałem że każdy ma swoje zdanie...Ty i ja też....każdy ma inne spostrzeżenia...
A tak nawiasem hondę civic 1.5 1997 ma mój przyszły zięć, małe fajne sportowe autko, z kopem i bardzooooo małą chłodnicą hehe i dziwnym zawieszeniu z przodu....
Podwórko też mam, mieszkam na osiedlu pod miastem i z odśnieżaniem ulic jest problem bo wcale prawie go nie ma ....i moje jajko nie ma problemu z wyjazdami Wink
Kolega pytał o jazdę miejską wiec ja mu tak polecam.

Cenię sobie wymianę poglądów tak jak i czytanie pism motoryzacyjnych...dzięki temu można poszerzyć swoją wiedzę.
Jest oki i nie bierzmy do siebie wszystkiego....nasza narodowa tradycja Very Happy

Pozdro TAIF
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


SkodaFabia

17 500

2010r.

167 250 km

łódzkie

SkodaFabia

65 900

2023r.

18 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

36 900

2018r.

132 000 km

mazowieckie

SkodaSuperb

74 900

2017r.

113 000 km

mazowieckie

SkodaYeti

34 500

2011r.

229 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System