Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Fabia ) Wrażenia z jazdy Fabią



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roburax

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom/mazowieckie
Posiadane auto: skoda fabia 1,2 TSI 2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Lip 2011, 08:36
Temat postu:

Wrażenia z jazdy Fabią


W kwietniu odebrałem moją Fabię Kombi 1,2 TSI 105KM i do tej pory zrobiłem 2 tys km. Jak widzi nie jeżdżę zbyt dużo, ale za to codziennie do pracy i to krótkie odcinki ok. 3km w jedna stronę.
Musze powiedzieć że z odpaleniem samochodu nie ma najmniejszych problemów, zapala pewnie.
Zawieszenie typowe dla rodziny WV twardawe i nieco głośne ale przy tym bardzo stabilne, porównuję z Renault Clio ( to wzór zawieszenia )
Silnik tak jak się spodziewałem dynamiczny i cichy, przy większych obrotach miły miły dla ucha warkot. Turbina sprawnie się rozkręca i nie zwleka. Na V biegu nadal mamy do dyspozycji zapas mocy. I bieg może troszkę za krótki i zdecydowanie służy tylko do ruszenia z miejsca, frajda z jazdy zaczyna się od II biegu. Samochód dobrze przyśpiesza niezależnie od tego czy jadę sam, czy z kompletem pasażerów. Jeśli chodzi o spalanie to ile się wleje tyle spali:) ale tak poważnie to komputer pokazuję średnio 6,8 l/100km, a z tankowania wyszło mi 6,2 l/100km więc chyba możemy przyjąć średnią. Przypominam że to wynik z jazdy głównie miejskiej i bez ecodrive poprostu jadę. Relacja z jady po trasie z pełnym obciążeniem po powrocie z urlopu:)
Klimatic wydajny i łatwy w regulacji więc nie brakuje mi klimatronika.
Przy silniku 105km czesi montują hamulce tarczowe na obu osiach i słusznie, jestem pewien że zawsze wyhamuję na czas. Hamulce bardzo sprawne. Tyle dzisiaj moich obserwacji wnioski i decyzje podejmujcie sami , ja napewno jestem zadowolony z takiego wyboru.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Fabia »

Opinie o samochodach Skoda Fabia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Fabia ) Oceń swoje auto

8) bdb »

SkodaOctavia

15 900

2006r.

229 000 km

małopolskie

SkodaRoomster

16 900

2010r.

163 203 km

śląskie

SkodaOctavia

49 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

65 900

2018r.

131 095 km

warmińsko-mazurskie

SkodaFabia

12 900

2010r.

270 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System