Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) siena gaz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ralf_21

Debiutant



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): Górny Śląsk
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6 16V 1998
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 02 Cze 2009, 20:18
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) siena gaz


Ja napisze moze troche nie w temacie ale zauwazylem ze wielu ludzi ktorzy zalozyli gaz do sienki maja z nia pozniej rozmaite problemy (wieksze lub mniejsze) jakos ten samochodzik chyba nie lubi gazu ja mam caly czas na benzynie i nie zalozylem tylko dlatego zeby nie stac co kilka dni u mechanika....no to tyle pozdrawiam Smile
Powrót do góry
archive_20

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 13039

Posiadane auto: Scenic 1,5 dCi 2005 101 KM
Piwa: 836/1024
Wysłany: Wto 02 Cze 2009, 20:52
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) siena gaz


ralf_21 napisał:
Ja napisze moze troche nie w temacie ale zauwazylem ze wielu ludzi ktorzy zalozyli gaz do sienki maja z nia pozniej rozmaite problemy (wieksze lub mniejsze) jakos ten samochodzik chyba nie lubi gazu ja mam caly czas na benzynie i nie zalozylem tylko dlatego zeby nie stac co kilka dni u mechanika....no to tyle pozdrawiam Smile

źle zauważyłeś. P/S z wszystkimi silnikami bardzo dobrze znoszą gaz. podobnie jak inne samochody. jest tylko jeden problem - kiepscy gazownicy, którzy nie potrafią porządnie założyć instalacji
Powrót do góry
Papekk27

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 108
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myszków-Śląskie
Posiadane auto: Siena 1,6 16V 1998rLPG + Fiat CC700 1994LPG
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 02 Cze 2009, 21:21
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) siena gaz


mrarek ma rację znam osoby które w P/S mają instalacje lpg i spisują się b.dobrze zachowując spalanie przy silniku 1.6 ok 9 litrów w mieście.

Ostatnio pewien gazownik powiedział mi że z reguły montują najtańsze parowniki do aut a do silnika 1.6 niestety (100HP czyli do max 100 koni) nie wyrabiają tzn.działają liniowo i przy schodzeniu na mniejsze obroty zalewają świece gazem i stąd [cenzura]... do tego dochodzi kontrolka(marchewka) która siłą rzeczy się zapala z racji chwilowego złego składu mieszanki.
Nie wiem ile w tym prawdy możliwe że coś w tym jest lub chciał wyciągnąć ode mnie kasę.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


SkodaFabia

41 900

2020r.

117 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

24 300

2020r.

234 000 km

pomorskie

SkodaRapid

29 900

2014r.

176 000 km

małopolskie

SkodaOctavia

65 900

2018r.

131 095 km

warmińsko-mazurskie

SkodaFabia

13 400

2009r.

198 611 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System