Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atmopshere

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.6 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Lut 2008, 01:45
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


nie wiem zabardzo jaka to jest instalacja na listwie wtryskiwaczy czy na komputerku widnieje napis OMVL nie wiem czy to jest nazwa instalacji czy poszczególnych podzespołów. Czytałem na aukcji allegro że jest jakas firma ktora zajmuje sie regeneracją sterowników OMVL? Ktoś miał kiedyś z tym doczynienia? Niestety gwarancja się na to skonczyła juz zresztą ta firma jak juz pisalem twierdzi ze wina nie lezy po ich stronie oni ustawiaja i ma działac a czemu tak niejest oni nie wiedza...
Powrót do góry
Atmopshere

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.6 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Lut 2008, 19:35
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


wymiana filtra powietrze nic nie zmieniła. Dzwoniłem do firmy zajmującej się serwisem firmy OMVL i powiedzieli mi ze w 100% to nie jest wina komputera. Śmieli się że firma ktora zakładała mi instalacje gazowa nie potrafi sobie poradzic z tym problemem. Do tej firmy mam ok. 150 km od swojej miescowosci ale chyba bede zmuszony do nich pojechac. Zapewniali mnie ze poradza sobie z moim problemem...
Powrót do góry
gadziorski99

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 168
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Fiat marea wekeend 1,8 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Lut 2008, 15:53
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


No jasne 150 kilosów to nie tak dużo weż żone dzieci i zrób wycieczke Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
Atmopshere

Debiutant



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świdnik
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.6 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Lut 2008, 19:15
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


Jak na razie jest po problemie, do wymiany był reduktor i jakiś wężyk dopływowy... Wszystko działa ok. Mam nadzieje ze na dłuższy czas a nie tylko na kolejne 500km.
Powrót do góry
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Sro 03 Cze 2009, 08:50
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z gazem w Fiacie Stilo 1.6


Atmopshere napisał:
Jak na razie jest po problemie, do wymiany był reduktor i jakiś wężyk dopływowy... Wszystko działa ok. Mam nadzieje ze na dłuższy czas a nie tylko na kolejne 500km.


Od pół roku walczę z identycznym problemem . Moja instalacja jest jeszcze na gwarancji i 6 -krotny pobyt w warsztacie nie przyniósł żadnej poprawy . Nie szukają awarii w osprzęcie instalacji tylko ciagle grzebią w kompie i ustawieniach . Nie mam już siły . U mnie ten problem występuje jak jest zimno tzn. poniżej 10*C . Po wduszeniu sprzęgła obraoty się zabujają i gaśnie . Latem obroty zafalują ale nie gaśnie . Zarządałem usunięcia wadliwej instalacji ale czuję że będzie wojna bo zaczynająsię opory .

Ile kosztował cię reduktor ? Czy problem powrócił czy jego wymiana definitywnie załatwiła sprawę ???
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sro 03 Cze 2009, 08:50
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


SkodaYeti

33 499

2012r.

268 000 km

warmińsko-mazurskie

SkodaSuperb

74 900

2017r.

113 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

49 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

43 000

2014r.

280 000 km

śląskie

SkodaRapid

21 900

2013r.

281 531 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System