Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 12:17
Temat postu:

UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


proszę o usuniecie tego tematu

Ostatnio zmieniony przez fascynat dnia Pon 02 Sie 2010, 11:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
mayday

Debiutant



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: skoda octavia II 2.0 TDI
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 13:53
Temat postu:

Re: UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Witam...

Chyba nie jesteś jedyny.....tez miałem okazje z nimi współpracować.
W mojej opinii pracuje tam banda nieuków i naciągaczy..... wiecznie nic nie wiedzą....a przecież powinni być fachowcami od skody!!!!!!
Pech chciał że serwisuje u nich moje auto..... Smile
Powrót do góry
DM101CK

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Octavia
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 16:16
Temat postu:

Specjalista-HA HA ,a to dobre!!!


Witam.Ten tzw ''specjalista" to chyba się z powołaniem pomylił.Jak nie chcę wymieniać części które są na gwarancji to po co tam pracuje.Trochę żałosne jest to,że ten salon dopiero co powstał i tak "dbają" o użytkowników Skody.Mnie tam raczej nie zobaczą.( A temu specjaliście to bym podziękował, bo tylko " reklamę" robi)Pozdrawiam.
Powrót do góry
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2010, 21:56
Temat postu:

specjalista d/s gwarancji - salon skody kielce


A żeby ów specjalista nie chodził zbyt pewny siebie sprawę z detalami przedstawiłem Panu Dyrektorowi salonu, mam nadzieję, że wyciągnie jakieś konsekwencje i sprowadzi gościa na ziemię, a swoją drogą z tego co wiem salony główne źródło utrzymania czerpią z serwisu, nie ze sprzedaży, więc ....powodzenia , z takim składem personalnym daleką nie zajadą ... a skoda, znaczy szkoda
Powrót do góry
Lutor

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ursynow
Posiadane auto: Octavia2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 12:14
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Żeby było jasne

wilgoć w reflektorach - wada fabryczna.
w takich przypadkach farba odpada od lustra i spada współczynnik odbijania światła (podstawy optyki).

w żadnych warunkach reflektory NIE mogą parować - bo to znaczy że są nieszczelne.

Ciekawe czy gościu też by tak tłumaczył jak ktoś by miał dziurę w silniku i dostawała by sie tam woda.
Zapewne dla tego wysoce wykwalifikowanego specjalisty byłoby to "naturalne" bo przecież wszystkie skody o tej porze roku tak mają.


A w przypadkach takich jak wyżej proponuje opisać przypadek, podać gościa z imienia i nazwiska i słać listy do centrali skody. Dyrektor oddziału jest za cienki (poza tym to może być jego koleżka bądź rodzina)

fascynat - Przede wszystkim musisz takie zachowanie napiętnować !!!!
1- podaj nazwę i dokładny adres salonu
2 - opublikuj zdjęcie tego salonu (np.wklej w poście)
3- podaj imię i nazwisko specjalisty d/s gwarancji
4- weź dyktafon i udaj się na rozmowę z dyrektorem salonu.
5- pokaż podejście do sprawy dyrektora tego salonu innym użytkownikom skody.

Nie dajcie się oszukiwać !!!!


pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 12:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
fascynat

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 1,8 TSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Lut 2010, 11:11
Temat postu:

spacjalista d/s gwarancji - pseudo salon skody w kielcach


prosze o usnięcie

Ostatnio zmieniony przez fascynat dnia Sro 23 Lut 2011, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
klosowski_m

Czytelnik



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Skoda Octavia II 2009, 1,9TDI Ambiente
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Kwi 2010, 21:46
Temat postu:

Re: ( Skoda Octavia ) UWAGA NA SALON SKODY W KIELCACH


Ehhhhhh ,ten salon w Kielcach. Widzę że nie jestem jedyny. Ja kupiłem u nich octvke w zeszłym roku. Ale co się z nimi nameczyłem to moje. Nie potrafię tylko zrozumieć jednego. Skoro przychodzi klient płaci i się go olewa to o co konkretnie w tym wszystkim chodzi. Ja swoja maszynę zamówiłem w sierpniu przy czym mila blond pańcia uświadomiła mnie ze muszę poczekać 8 tygodni. Szybkie liczenie i od 5 sierpnie 8 tygodni wypada 30 września. No i nadszedł długo wyczekiwany dzień i co? I nic! Żadnego telefonu sorry nie ma auta ani pocałuj nas Pan w dupe. Więc dzwonię do blondyny. No sprawdzi i oddzwoni. Po trzech godzinach czekania dzwonię (no bo ile można sprawdzać). I co słyszę, no sprawdziłam jest opóźnienie w produkcji, może w następnej dostawie w środę. W środę dalej nic. Niechce mi się pisać ile razy tam dzwoniłem, ale w końcu po dwóch tygodniach niezłej awantury paniusia dzwoni łaskawie i proponuje mi samo9chód zastępczy dopóki nie przyjedzie mój. No ok, w końcu jeździć czymś trza. Pomijam fakt, że jak w między czasie dzwoniłem do niej z komórki to mnie lekceważyła i nie odbierała a jak za chwilę dosłownie dzwoniłem ze stacjonarki albo przez centralę to od razu się zgłaszała. W końcu sprawa się oparła o kierownika. Oczywiście co to on nie zrobi sam się tym zajmie zadzwoni na do fabryki, no żyć nie umierać. No i co i nic. Suma sumarum autko odebrałem.... 5 LISTOPADA, tak tak moi mili 5 tygodni po terminie. I co, kieronik jeszcze bezczelnie sciemnia mi przy odbiorze ze ze po jego telefonie udało mu się przyspieszyć wydanie samochodu z 44 tygodnia roku na 42 tydzień, a jakbym nie liczył 5 listopada wypada w 45 tygodniu. Ktoś wie o co kaman, bo ja się pogubiłem. Całe szczęście jest jeszcze jeden salon Skody w Kielcach i mam nadzieję że tam lepiej traktują swoich chlebodawców vel klientów, bo inaczej to chyba też będę jeżdził do Krakowa.
Powrót do góry
Poly

Czytelnik



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inowrocław
Posiadane auto: Octavia 1,9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 10:13
Temat postu:

Serwisy


Do serwisu się nie jeździ. Tam tylko popsują. Umnie wymienili olej i źle wkecili śrubę spustową w misce olejowej. Sam robię proste rzeczy. Serwisy to Koszmar. Byłek też u Konrzewskiego w Bydgoszcz, naszczęście zrobili wszystko kulturalnie i auto jeździ.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Skoda Octavia »

Opinie o samochodach Skoda Octavia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Octavia ) Porady, problemy techniczne


SkodaFabia

11 990

2009r.

172 000 km

wielkopolskie

SkodaFabia

19 900

2014r.

268 000 km

zachodniopomorskie

SkodaOctavia

39 900

2016r.

264 551 km

kujawsko-pomorskie

SkodaFabia

34 999

2017r.

140 000 km

warmińsko-mazurskie

SkodaRapid

28 990

2014r.

153 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System