Skoda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Skoda Rapid ) Krótka ocena mojej Skody Rapid



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Rapid ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skodder

Czytelnik



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Skoda Rapid
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Paź 2014, 09:34
Temat postu:

Krótka ocena mojej Skody Rapid


Na zakup mojej Skody Rapid zdecydowałem się w zeszłym roku. Wpadła mi w oko już jakiś czas temu, ale nie byłem przekonany czy jest warta swojej ceny. Lokalny dealer miał ciekawą ofertę i podjąłem decyzję.

Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Skody Rapid 1.2 TSI (105km) w chyba najpopularniejszej wersji Ambition Cool Wyposażenie obejmuje wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy (klima, skórzana kierownica ze sterowaniem, czujniki parkowania, komputer itp) bez zbędnych bajerów. Silnik jest bardzo elastyczny i daje sobie radę z 5 pasażerami! Znajomi nie chcieli uwierzyć że to tylko pojemność 1200 Very Happy Jeżdżę głównie po mieście i spokojnie mieszczę się w 7 litrach na 100 km. Skrzynia ma 6 biegów i to się bardzo przydaje w trasie.

Bagażnik ponad 500 l pozwala przewieźć naprawdę sporo. To zasługa podnoszonej tylnej szyby (lift back) razem z klapą. Wtedy macie dostęp do całego bagażnika.

Przejechałem swoją Skodą już ponad 20 tys km i póki co nie mogę powiedzieć złego słowa. No może plastik na drzwiach mógłby być troche lepszej jakości ale za te pieniądze wykonanie i tak jest super Laughing

Nie mam żadnego fajnego zdjęcia, ale identyczny egzemplarz macie tutaj Arrow http://skoda-dobron.pl/samochody-nowe/skoda-rapid-liftback-4/

W razie pytań piszcie Very Happy
Powrót do góry
osman71

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd jesteś (miejscowość / region): chorzów/śląskie
Posiadane auto: skoda Rapid Fun 1.2 110KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Gru 2015, 19:51
Temat postu:

Re: ( Skoda Rapid ) Krótka ocena mojej Skody Rapid


jak Ty to robisz że w mieście mieścisz się w 7l/100km?? ja mam nówka auto 1.2 110KM jeżdze bardzo delikatnie i komputer w mieście nie schodzi poniżej 7.8/100km... poza tym jest zdecydowanie za głośno!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SKODA Forum Strona Główna -> ( Skoda Rapid ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Skoda Rapid - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Skoda Rapid ) Oceń swoje auto


SkodaFabia

14 500

2008r.

190 000 km

śląskie

SkodaOctavia

52 900

2019r.

113 000 km

mazowieckie

SkodaFabia

41 900

2020r.

117 000 km

mazowieckie

SkodaOctavia

29 900

2013r.

196 959 km

mazowieckie

SkodaOctavia

49 900

2019r.

133 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: FABIACLUB.PL   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System